NDIHME !!!!

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

NDIHME !!!!

Mesazh  kurjozi prej 01.08.15 21:52

Kerkoj okultiste ose grupe okultizmi  qe praktikojne rite okulte ne jeten reale
Ne qofte se ka me kontaktoni me mesazh privat ama jo tallje
Ju falemnderit
avatar
kurjozi

im justo corious on this page

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NDIHME !!!!

Mesazh  mynameisreal prej 03.08.15 23:18

na trego edhe neve
ēfarė e ke ndermend te besh ta therrasesh ndonje te vdekur apo ti besh dem ndonje te vdekuri hahaha
avatar
mynameisreal

ISLAM IS PEACE,LOVE ISLAM,READ ABOUT ISLAM,BUT BE SURE TO THINK ENOUGH TO UNDERSTAND THE TRUTH
REPENT ALLAH FORGIVES ALL SINS


14


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndihme!!!!

Mesazh  Immortal Vampire prej 29.12.15 21:58

kurjozi shkruajti:Kerkoj okultiste ose grupe okultizmi  qe praktikojne rite okulte ne jeten reale
Ne qofte se ka me kontaktoni me mesazh privat ama jo tallje
Ju falemnderit
Ka plot grupe te huaja qe i praktikojne, une jam pjesetare e nje grupi, ti cfare kerkon ekzaktesisht????!!!! Rite me nje qellim te percaktuar apo ndonje grup qe i praktikon per qejf, (qe nuk deshiron ta ndjekesh shume)...
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NDIHME !!!!

Mesazh  starchrono prej 30.12.15 10:39

Immortal Vampire shkruajti:
kurjozi shkruajti:Kerkoj okultiste ose grupe okultizmi  qe praktikojne rite okulte ne jeten reale
Ne qofte se ka me kontaktoni me mesazh privat ama jo tallje
Ju falemnderit
Ka plot grupe te huaja qe i praktikojne, une jam pjesetare e nje grupi, ti cfare kerkon ekzaktesisht????!!!! Rite me nje qellim te percaktuar apo ndonje grup qe i praktikon per qejf, (qe nuk deshiron ta ndjekesh shume)...

te njejten gje kerkoja dhe une
http://www.explorerunivers.com/t8341-nje-grup-kuvendor
avatar
starchrono

KNOW THYSELF

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NDIHME !!!!

Mesazh  Omnipresent13 prej 30.12.15 12:39

varet ke je duke kerkuar
nese je duke kerkuar okultismin qe te jep njefare pushteti dhe pas ca kohe te merr sh me teper, gjen Kudo nga ky lloj dhe eshte sh formesh. nk do lodhesh sh per ti gjetur se te gjejne vete ata dhe te kerkojne. kjo eshte sh e thjeshte.
por nese do okultizmin qe te tregon rrugen per tek e verteta qe eshte 1, nk mund te gjesh grupim, duhet te ecesh vetem dhe ne sh veshtiresi. Ti zgjedh.

Omnipresent13

201


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme!!!!

Mesazh  Immortal Vampire prej 30.12.15 13:03

spectrum shkruajti:varet ke je duke kerkuar
nese je duke kerkuar okultismin qe te jep njefare pushteti dhe pas ca kohe te merr sh me teper, gjen Kudo nga ky lloj dhe eshte sh formesh. nk do lodhesh sh per ti gjetur se te gjejne vete ata dhe te kerkojne. kjo eshte sh e thjeshte.
por nese do okultizmin qe te tregon rrugen per tek e verteta qe eshte 1,  nk mund te gjesh grupim, duhet te ecesh vetem dhe ne sh veshtiresi. Ti zgjedh.
Per mua varianti qe kam zgjedhur eshte 2...
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NDIHME !!!!

Mesazh  Omnipresent13 prej 30.12.15 13:14

moj s'te kuptoj, ca ke qe me vjen nga mbrapa? ik oj goce, merru  me veten tende. Kur tjetri u thote lereni rehat, lereni. Shqip po flas, ne gjuhen tuaj,me fjale, qe te kuptoni.

Omnipresent13

201


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme!!!!

Mesazh  Immortal Vampire prej 30.12.15 13:30

spectrum shkruajti:moj s'te kuptoj, ca ke qe me vjen nga mbrapa? ik oj goce, merru  me veten tende. Kur tjetri u thote lereni rehat, lereni. Shqip po flas, ne gjuhen tuaj,me fjale, qe te kuptoni.
Moj  une s'po kuptoj..... S'jemi te lire te shprehemi????????!!!!!!!!!! Une s'te erdha nga mbrapa, thjesht doja te percaktoja cka kam zgjedhur une... Dhe ; shqipja s'eshte gjuha jote se s'po kuptoj une tani????!!!!


Edituar pėr herė tė fundit nga Immortal Vampire nė 30.12.15 13:49, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NDIHME !!!!

Mesazh  Omnipresent13 prej 30.12.15 13:45

e kam thene muaj me pare qe s'dua te komentosh ate qe une vete shkruaj, Komento cfrdo te duash te te tjereve, liria jote, ato qe shkruaj une ti mos i komento, Per mua je nje person i papelqyeshem dhe me percjell negativitet. Dhe njerezit e tille , sapo i kuptoj si jane, i largoj nga vetja, me te mire apo me te keq, ata zgjedhin. Besoj se me ke kuptuar tani dhe me vone.

Omnipresent13

201


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme!!!!

Mesazh  Immortal Vampire prej 30.12.15 13:52

spectrum shkruajti:e kam thene muaj me pare qe s'dua te komentosh ate qe une vete shkruaj, Komento cfrdo te duash te te tjereve, liria jote, ato qe shkruaj une ti mos i komento, Per mua je nje person i papelqyeshem dhe me percjell negativitet. Dhe njerezit e tille , sapo i kuptoj si jane, i largoj nga vetja, me te mire apo me te keq, ata zgjedhin. Besoj se me ke kuptuar tani dhe me vone.
Vete dicka te fundit kam nese do kishe deshiren te me prgj: "Si ka mundesi qe e largon negativen, kur thua me te mire a me te keq dhe del vete si negative????!!!!"
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

83


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: NDIHME !!!!

Mesazh  Omnipresent13 prej 30.12.15 13:56

Immortal Vampire shkruajti:
spectrum shkruajti:e kam thene muaj me pare qe s'dua te komentosh ate qe une vete shkruaj, Komento cfrdo te duash te te tjereve, liria jote, ato qe shkruaj une ti mos i komento, Per mua je nje person i papelqyeshem dhe me percjell negativitet. Dhe njerezit e tille , sapo i kuptoj si jane, i largoj nga vetja, me te mire apo me te keq, ata zgjedhin. Besoj se me ke kuptuar tani dhe me vone.
Vete dicka te fundit kam nese do kishe deshiren te me prgj: "Si ka mundesi qe e largon negativen, kur thua me te mire a me te keq dhe del vete si negative????!!!!"
atehere, tek tema mbi Djallin qe postova, si munde te beje nje pyetje mbi origjinen e shkrimit kur ti skishe kuptuar ende shkrimin? Pyetje sh e ceket, ndaj s'ktheva pergjigje. Atje eshte pergjigjja e kesaj qe me pyete.

Omnipresent13

201


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kerkoj materjale

Mesazh  The Punisher prej 04.01.16 0:43

Edhe une kerkoj ndihme per cdo materjal apo ritual qe ka lidhje me okulten ,spiritualen,magjine,te mbinatyrshmen ,Kohet e fundit kam filluar po lexoj literature nga mbreti Solomon por eshte ne gjuhen Angleze pastaj ti vesh ato rituale ne praktike duhet nje perkthim perfekt dhe interpretim perfekt ,kush mund te me nidhmoje me ndonje materjal ne gjuhen italjane apo shqipe ? Une do ju sjell ketu materjale ne gjuhen angleze ,materjale shume cilesore ,te cilat i kam gjetur pas shume kerkimesh ,jane serioze jane bazat dhe themelet per ata qe deshirojne te behen spiritualiste .Ketu po lexoj se ka njerez qe jane ne brendesi te ketyre temave dhe mund te me kontaktoni me mesazh privat ose ketu nqs deshironi te ndajme mendimet dhe ato qe dime .Pra te ndricojme njeri tjetrin ,ata qe jane mendjehapur dhe te etur per dije .Do ja u dija shume per nder nese do ndani ato qe dini me mua apo me te gjithe lexuesit e ketij forumi .Perse duhet te mbahen sekrete keto gjera ? ne fund te fundit eshte mire qe te gjithe ti dijne dhe pastaj secili te kuptoje dhe vendose se cfare eshte e vertete dhe cfare nje trillim .nuk e di si funksjonon te ngarkoj nje liber apo foto ketu ?
avatar
The Punisher

140


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi