Nje Planet Tjeter Si Toka por Me i madh dhe me i vjeter se TOKA

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nje Planet Tjeter Si Toka por Me i madh dhe me i vjeter se TOKA

Mesazh  IndigoStar prej 23.07.15 22:59

Cfare mendimi keni per kete ju lutem sapo degjova ne lajme ne Top Channel qe Nasa ka zbuluar nje planet tjeter si toka qe kishte kohen, klimen , gati gjithcka si toka por ishte me e vjeter rreth 6 miliard vite dhe ishte me te njejten largesi nga ylli i saj ?!

Faleminderit
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


149


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi