Vula per mbrojtje kunder magjis, xhinit dhe djallit

Shko poshtė

Vula per mbrojtje kunder magjis, xhinit dhe djallit

Mesazh  SpiritualHealer prej 13.07.15 19:45LING OAOU

(kuptimi) - Do ju mbroj nga forcat negative.TZITZAN

(kuptimi) - Do ju mbroj nga shpirterat e lige, ky simbol mund te behet me ngjyra ose pa.TZITZAN - Simboli tret

(kuptimi) - Me kete simbol ju ndertoni nje mur nga forcat e erreta.Kalores-engjull

(kuptimi) - Kjo vule eshte personale. Ajo te ndihmon ne dije, force dhe vullnet. Me kete vule mund te qendrosh lirshem pa u prekur nga forcat e erreta edhe nese je ne mes tyre. Njihet si vule teper e fuqishme.Vule shume e fuqishme kunder djallit, xhineve dhe magjive ne gjdo forme

Tek rrethi ne mes vules vendosni foton e personit qe doni ta mbroni (mund ta vendosni edhe tuajen per vetmbrojtje )
avatar
SpiritualHealer

http://objekteokulte.weebly.com1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi