Njeriu i djegur nga alienėt

Shko poshtė

Njeriu i djegur nga alienėt

Mesazh  Luli prej 13.07.15 0:41Kanadezi  Stephen Michalak ėshtė njėri ndėr njerėzit e paktė qė mund tė thotė se ėshtė takuar me UFO-t, duke pasur shenjat e djegieve qė e mbėshtesin rrėfimin e tij.

Nė vitin 1967, mekaniku dhe gjeologu amator, Stephen Michalak, ishte duke shijuar fundjavėn nė parkun “Whiteshell”. Ai kishte dėgjuar se nė njė pjesė tė kėtij parku gjendeshin minerale tė argjendit. Pėr kėtė shkak, ai kishte shkuar njė ditė nė kėrkim tė kėtij metali tė ēmueshėm. Deri nė mesditė, ai bėri disa gėrmime, por pa sukses.

Mė pas, rreth orės 12:15, u dėgjua zėri i trembur i rosave. Kur shikoi se pse ishin frikėsuar shpezėt, Stephen pa dy UFO nė formė cigareje, qė binin me tė shpejtė nė tokė. Por, me tu ofruar, u pa se UFO-t kishin formė tė disqeve. Nga disku qė ishte lėshuar nė tokė doli njė blic i fortė i dritės, i cili i shkaktoi Stephenit djegie nė trup.

Pėr fat tė mirė, ai kishte syza, sepse pėrndryshe do t’i dėmtoheshin edhe sytė tepėr shumė. Mė pas UFO-t ikėn, por djegiet mbetėn.
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njeriu i djegur nga alienėt

Mesazh  55 prej 13.07.15 12:39

Edhe kjo eshte teori konspiracioni
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi