Ēka kishte parė astronautja italiane, qė e bėri tė bėrtiste nga shqetėsimi?

Shko poshtė

Ēka kishte parė astronautja italiane, qė e bėri tė bėrtiste nga shqetėsimi?

Mesazh  Luli prej 13.07.15 0:37Ēka kishte parė astronautja italiane, qė e bėri tė bėrtiste nga shqetėsimi?

Femra e parė italiane nė gjithėsi ėshtė regjistruar derisa bėrtiste, pasi qė kishte parė diēka shqetėsuese nė anijen kozmike “Soyuz” dhe nė Stacionin hapėsinor ndėrkombėtar (ISS). Nė video shihet njė pikė e bardhė duke kaluar nėpėr ekran, para se ajo tė bėrtiste, gjė qė ēoi deri te spekulimet se ajo kishte parė njė UFO. Agjencitė italiane tė lajmeve e transmetuan kėtė lajm me titullin: “A pa ajo ndonjė UFO”?

Astronautja e Agjencisė hapėsinore evropiane, Samantha Cristoforetti, ėshtė kapitene e forcave ajrore italiane, ku kishte punuar si pilote dhe inxhiniere para se tė pėrzgjidhej tė ishte astronautja e parė italiane nė hapėsirė. Ajo aktualisht ėshtė duke marrė pjesė nė njė mision tė gjatė nė ISS.

Nė incizim dėgjohet njė astronaut rus, duke i thėnė italianes qė tė qetėsohej, gjė qė bėn tė dyshohet se edhe ai e kishte parė UFO-n, por me gjasė ishte mėsuar me pamje tė tilla.


avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi