Vizatimi misterioz nė njė fushė tė mbjellė

Shko poshtė

Vizatimi misterioz nė njė fushė tė mbjellė

Mesazh  Luli prej 10.07.15 17:06ØFigura qė ėshtė krijuar nė fushėn e mbjellė nė Wiltshire tė Londrės, ka njė pamje misterioze dhe dyshohet tė jetė bėrė nga njė forcė mbinatyrore.

Figura pėrmban katėr gjysmėhėna, tė cilat kanė nė mes nga njė shigjetė, gjė qė nuk ėshtė parė mė herėt nė asnjė kulturė.

Kėtė pamje e ka regjistruar MrGyro, tė cilėt janė tė specializuar tė kapin pamje tė tilla, posaēėrisht nė fusha tė mbjella.

“Ka njė pamje jashtėtokėsore, por nuk paraqet rrezik”, kanė thėnė zyrtar nga MrGyro, duke shtuar se “nuk keni nevojė t’i kėrcėnoni me armė”.

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vizatimi misterioz nė njė fushė tė mbjellė

Mesazh  DaniEL prej 10.07.15 22:33

O Luli o Lule teknologjia ka aritur majat sot dhe ti e di shume me mire se une kete gje apo jo? si thua ti? tre pyetje kisha une o vella a moter se se di cfare gjinie ke. e para. 1-Ku ka ndodhur kjo? E dyta kush jane pronaret e tokes pse fshihen ata??? E treta kush jane kata qe fotogrfojne nga larte??? Luli edhe une jam kurioz si ty por ka pikpytje mbi te gjitha keto madje pak dite me pare nje material thoshte ketu ne forum qe ufot s'jane te vertete dhe jepte nje elikopter qe transportonte nje disk ufo. ka mijaera teori ne shume gjera. a ke degjuar per Anukanet?? Gjigandet apo Nefilimet??? per mua sjane cu di far keto thjesht po qendroj sy hapur ata mund te vine ne cdo lloj forme e te tje.. nuk dua te zgjatem ne keto gjera por per mua dihen ne nje fare menyre dhe kjo eshte gje e mire qe na mban zgjuar.
avatar
DaniEL

Yahushua HaMashiach ėshtė : `` Udha, e Vėrteta dhe Jeta; do ta njihni tė Vėrtetėn dhe e Vėrteta do t`ju bėjė tė Lirė``. Gjoni 14:6 dhe 8:32

49


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi