Ajo qė kamerat regjistrojnė nė kėtė supermarket duket misterioze

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ajo qė kamerat regjistrojnė nė kėtė supermarket duket misterioze

Mesazh  Luli prej 05.07.15 19:36

Situata normale nė njė supermarket brenda pak sekondash u kthye nė njė ngjarje misterioze dhe tė rrezikshme.

Pėrmes videos ne do tė shikojmė momentin kur njė burrė, i cili afrohet tek frigoriferi dhe merr produktin e dėshiruar, papritmas fillon tė dridhet.

Personi pas pak minutash bie nė gjunjė dhe fillon tė flasė diēka, dhe nė fund bie tėrėsisht nė dysheme dhe qėndron i shtrirė nė mėnyrė tė qetė, sa tė jep pėrshtypjen se ėshtė i vdekur.

Ndėrsa mė pas ne shikojmė momentin kur produktet nga njė raft afėr tij fillojnė tė bien nė tokė.

Kjo ėshtė njė ngjarje, e cila nuk ka shpjegim, vetėm besohet se “shpirtrat e kėqij” kanė sulmuar trupin e tij.

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

967


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ajo qė kamerat regjistrojnė nė kėtė supermarket duket misterioze

Mesazh  elektronika prej 06.07.15 3:17

Perralle nga nje aktor shume i keq. Ka njemije probleme filmimi. Duket qe eshte loje.
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........114


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi