Te flesh me koken nga kembet e kembet te koka?

Shko poshtė

Te flesh me koken nga kembet e kembet te koka?

Mesazh  blom prej 01.06.15 8:33

Pershendetje,

A mundet te me shpjegoje dikush kete enderr?
Kisha vajtur per te fjetur si cdo nate me djalin 5 vjecar por nuk u shtrime normalisht por koken e kemi vene nga kembet e kembet nga koka?
A ka ndonje shpjegim kjo enderr?
avatar
blom

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te flesh me koken nga kembet e kembet te koka?

Mesazh  55 prej 02.06.15 10:27

Me inteligjencen time supernormale jashtetokesore mendoj se ka te beje pak a shume me menyren se si ne ndikohemi ne boten ne te cilen rrethohemi dhe sa te prekur jemi nga kjo bote psiqikisht dhe jo fizikisht. Po te kishe vene re se nga fle nga veriu ose nga jugu do te merje nje shpjegim shume misterioz si kjo ketu psh:
https://www.youtube.com/watch?v=GJOjRIijxwk.
Kjo mbase do te thote se ti je prekur nga ky ndikim qe dikush po mundohet te surprizoj po cfardo qe te jete smendoj se eshte pozitive.
Shpjegimi tjeter mund te jete se mbase je shume i shperqendruar ne gjerat qe ben.
Me thuaj nese ja kam futur kot.
Dhe shpjegimi tjeter qe ka me shume mundesi te jete i vertet, eshte se vetedija jote eshte zgjuar ne ate moment dhe se bashku me to edhe trupi astal, eterik ose cfardo dhe ka ndodhur kjo zhvendosja qe te eshte dukur se ka ndryshur trupi fizik pozicionin gjate gjumit
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te flesh me koken nga kembet e kembet te koka?

Mesazh  blom prej 10.06.15 18:53

Pergjigjen e mora shume shpejt dhe aspak te mire. Me pushuan nga puna te nesermen e endrres.
avatar
blom

9


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te flesh me koken nga kembet e kembet te koka?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi