Charlie Charlie Challenge!!??? Cka mendoni

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Charlie Charlie Challenge!!??? Cka mendoni

Mesazh  tollovia prej 27.05.15 20:59

Sic shihet ne videon e meposhtme, eshte nje video qe kinse nepermes nje letre ku shkruhet YES dhe NO dhe dy lapsave grafik e therret demonin me emrin Charlie.Ai pergjigjet nepermes lapsave.

Sa ka te vertete ketu

Ja video: https://www.youtube.com/watch?v=Xd8Gx7yo9AU
avatar
tollovia

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Charlie Charlie Challenge!!!!! Cka mendoni????????????

Mesazh  Immortal Vampire prej 28.05.15 21:42

tollovia shkruajti:Sic shihet ne videon e meposhtme, eshte nje video qe kinse nepermes nje letre ku shkruhet YES dhe NO dhe dy lapsave grafik e therret demonin me emrin Charlie.Ai pergjigjet nepermes lapsave.

Sa ka te vertete ketu

Ja video: https://www.youtube.com/watch?v=Xd8Gx7yo9AU
Do t'iu lutesha gjithkujt te mos ta besoje, pasi nuk eshte gje tjeter vecse nje mashtrim. Lapsi levizte me ane te nje spangoje dhe kjo u tregua ne nje video ku thuhej: "Charlie does not exists". - Kerkojeni dhe do ta shikoni. Po ashtu dhe personat qe e kane bere kane deklaruar vete ne fund se mund te kishin fuqi telekinezis ose rol luante spangoja. Gjithsesi varet se cfare beson dhe kupton; sot mund te themi edhe qe eshte e vertete se gjitaret fluturojne, kur s'ka asnje arsyetim logjik, ku rol luan imagjinata, si ne shume raste, , me qellim qe te terheqin publikun...
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

53


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Charlie Charlie Challenge!!??? Cka mendoni

Mesazh  Muneer prej 28.05.15 23:15

Immortal Vampire shkruajti:
tollovia shkruajti:Sic shihet ne videon e meposhtme, eshte nje video qe kinse nepermes nje letre ku shkruhet YES dhe NO dhe dy lapsave grafik e therret demonin me emrin Charlie.Ai pergjigjet nepermes lapsave.

Sa ka te vertete ketu

Ja video: https://www.youtube.com/watch?v=Xd8Gx7yo9AU
Do t'iu lutesha gjithkujt te mos ta besoje, pasi nuk eshte gje tjeter vecse nje mashtrim. Lapsi levizte me ane te nje spangoje dhe kjo u tregua ne nje video ku thuhej: "Charlie does not exists". - Kerkojeni dhe do ta shikoni. Po ashtu dhe personat qe e kane bere kane deklaruar vete ne fund se mund te kishin fuqi telekinezis ose rol luante spangoja. Gjithsesi varet se cfare beson dhe kupton; sot mund te themi edhe qe eshte e vertete se gjitaret fluturojne, kur s'ka asnje arsyetim logjik, ku rol luan imagjinata, si ne shume raste,  , me qellim qe te terheqin publikun...
Si mendon ti, ta provojme ne apo jo?
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

338


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Charlie Charlie Challenge!!??? Cka mendoni

Mesazh  Gabriel prej 29.05.15 1:07

Un di nje loj tjeter sh me te papare, quhet Murlan :DDD
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Charlie Charlie Challenge!!??? Cka mendoni

Mesazh  Muneer prej 29.05.15 1:23

Bohan shkruajti:Un di nje loj tjeter sh me te papare, quhet Murlan :DDD
I accept the challenge.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

338


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Charlie Charlie Challenge????!!!! - Mashtrim ne cdo gje video.

Mesazh  Immortal Vampire prej 29.05.15 21:49

SwamiPsiko shkruajti:
Si mendon ti, ta provojme ne apo jo?

Po ti provoje te heqesh kureshtjen. Une e kam provuar dhe asgje s'me ka ndodhur. Di nje loje me te papare edhe se Murlani. A luajme Ouija Board????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

53


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Charlie Charlie Challenge!!??? Cka mendoni

Mesazh  Muneer prej 29.05.15 22:39

Me sa persona luhet kjo? :-D
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

338


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Charlie Charlie Challenge!!??? Cka mendoni

Mesazh  Hagel prej 29.05.15 23:56

Ju lutem mos praktikoni gjera qe nuk ja keni idene...praktimi i magjise eshte me i sigurt sesa nje seance e spiritizmit sepse ajo ka rregulla te definuara per mbrojtje kurse kjo aspak.
avatar
Hagel

96


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Charlie Charlie Challenge!!??? Cka mendoni

Mesazh  Saimirk990 prej 15.09.16 10:53

Kush te do je te luaj ouija board vetem shkruani kohen dhe vendin se ku. Nqs nuk keni friken gjithmone
avatar
Saimirk990

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi