Nje Pyetje??????

Shko poshtė

Nje Pyetje??????

Mesazh  kalideris prej 03.05.15 14:47

Perse reagimi I njerezve kur u flet per illuminatin apo reptilianet dhe u thua qe ata kontrollojne kete bote eshte gjithmone ti je I cmendur ti nuk di ca flet je per te ardhur keq te ofendojne nga menyrat me te mundshme qe I vijne ndermend Perse e bejne kete Perse nuk duan qe te zgjohen dhe te shohin realitetin ashtu sic eshte ne te vertet Perse......
avatar
kalideris

12


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Pyetje??????

Mesazh  Equinox prej 03.05.15 15:52

Sepse nuk duan ta dinė tė vėrtetėn dhe kanė probleme ekzistenciale.
avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Pyetje??????

Mesazh  Tanki prej 03.05.15 22:41

kalideris shkruajti:Perse reagimi I njerezve kur u flet per illuminatin apo reptilianet dhe u thua qe ata kontrollojne kete bote eshte gjithmone ti je I cmendur ti nuk di ca flet je per te ardhur keq te ofendojne nga menyrat me te mundshme qe I vijne ndermend Perse e bejne kete Perse nuk duan qe te zgjohen dhe te shohin realitetin ashtu sic eshte ne te vertet Perse......
Sepse nje pjese e njerezve jan Skeptik dhe ne momentin kurr hapen Tema Konspirative lind edhe Skepticizmi, prandaj !
avatar
Tanki

Njeriu nė krahasim me mendimet e tij, ėshtė sikur se njė gotė prej qelqi i zhytur nė fundin e oqeanit.

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Pyetje??????

Mesazh  55 prej 08.05.15 9:40

Iluminatin shumica e mendojne si nje organizate e lige
Por ska te beje me kete,por vetem me arritjen e ndricimit mendor ose spiritual

Shumica e ketyre mendimeve jane te perhapura ketu ne Shqiperi nga shkrimtari i New Age -David Icke
Pothuajse te gjitha ca shkruhen ne librat e tij jane fantazi, flet gjoja si nje shkrimtar i lire  nga Mind Control
E gjitha se cfare shkruan ai per Iluminatin dhe Reptilianet eshte e pabazuar ne fakte te mirfillta shkencore
Vetem nga grupet Iluministe mund te marim te verteten rreth Iluminatit,
Eshte njesoj si te pyesesh per Krishterimin nje Wikan ose nje te besimit Hindu
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Pyetje??????

Mesazh  Amarisham prej 08.05.15 12:09

Qellimi illuminatit siq thuhet eshte qe te pergatisin sherbetoret per ardhjen e djallit ne toke mesa e kam lexuar.
avatar
Amarisham

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje pyetje??!!

Mesazh  Immortal Vampire prej 10.05.15 17:10

Amarisham shkruajti:Qellimi illuminatit siq thuhet eshte qe te pergatisin sherbetoret per ardhjen e djallit ne toke mesa e kam lexuar.
Lexo libirn e Henri Makow mbi iluminatet dhe do ta kuptosh. Dhe sa per anetarin paraardhes qe tha: "David Icke i ka bazuar librat e tij mbi fakte joshkencore, mendoj se e ka mese gabim, pai ai eshte njeriu i vetem qe thote te verteten dhe qe po perpiqet t'i hape syte njerezimit." Ju edhe s'lexoni, "edhe flisni si kodra mbrapa bregut."
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

26


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje Pyetje??????

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi