Eksorcizmi ne Islam

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Eksorcizmi ne Islam

Mesazh  the world wide prej 28.04.15 20:18

I kam pare ca tema ne kete forum ne lidhje me eksorcizmin e shoh qe njezit jane te interesuar per paranormalen por tani kete teme nuk e kam hapur vetem thjeshte por me fakte.
Vemendje Video nuk eshte falco por eshte i vertet gjithashtu nuk rekomandohet ta shikojne personat e mitur.
Ketu shihen se si xhindi i keq i pabindur pasi qe xhinet jane bot tjeter te miret dhe te kqinjet shejtane,pendohet pranon islamin dhe largohet nga trupi i njeriut me kete rast njeriu lirohet dhe ngritet ne kembe.
Gjithashtu ata qe nuk besojne apo nuk jane te interesuar mundet te mos ta shikoje fare dhe te mos me pengojne ne teme kjo nuk shkone me detyrim.
Per ata qe deshirojne te din me shume rreth kesaj teme mund te kerkoni ne youtube video te eksorcizmit apo perndjekja e djallit jashte trupit.


www.youtube.com/watch?v=cVuP-EFFDO8

the world wide

Feed your soul: Faith :: Nourish your body : Food :: Feed your brain : Reading
Simplicity is the key
Muslim till i die with the permission of ALL-LLAH

8


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi