KILI - UFO

Shko poshtė

KILI - UFO

Mesazh  Zattoo prej 27.04.15 13:31

UFO-t vizitojnė vullkanin CabulcoNjė video qė ka filmuar shpėrthimin e vullkanit Calbuco nė Kili ka shkaktuar polemika, pasi shikuesit dallojnė njė UFO nė qiell, nė mesin e shtėllungave tė pluhurit dhe hirit.

Objekt i paidentifikuar fluturues duket teksa rri pezull nė ajėr nė tė majtė tė shpėrthimit pėr disa sekonda. Pak momente mė vonė, objekt misterioz zhduket.

Videoja u publikua nė YouTube mė 23 prill nga Ana Luisa Cid dhe ėshtė klikuar mė shumė se 200 000 herė. Disa besojnė se mund tė jetė aeroplan.

avatar
Zattoo

627


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi