Kontaktoni shpirtin tuaj udhėheqės apo udhėrrėfyesin shpirtėror pėrmes meditimit

Shko poshtė

Kontaktoni shpirtin tuaj udhėheqės apo udhėrrėfyesin shpirtėror pėrmes meditimit

Mesazh  trigonkos prej 23.04.15 0:27

Pas kontaktimit mund ta pyesni pyetje tė ndryshme dhe mund tė merrni pėrgjigje.


avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

44


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kontaktoni SHPIRTIN TUAJ Udheheqes permes Meditimit

Mesazh  Immortal Vampire prej 23.04.15 15:36

trigonkos shkruajti:Pas kontaktimit mund ta pyesni pyetje tė ndryshme dhe mund tė merrni pėrgjigje.


E sigurt qe funksionon??!! E keni provuar ju??!! Se une nuk mund te provoj dic, pa marre opinionin e te tjereve qe e kane perjetuar me pare ate gje. A mund te me pergjigjeni, pasi ne meditim une nuk e di, di se takohet vetem gjate Astralit????!!!!
avatar
Immortal Vampire

Subkoshienca duhet te dale ne siperfaqe!!!!

28


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi