Kush i vrau luftėtarėt e UĒK-sė pas lufte dhe pse?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush i vrau luftėtarėt e UĒK-sė pas lufte dhe pse?

Mesazh  trigonkos prej 22.04.15 15:25

Kush i vrau luftėtarėt e UĒK-sė pas lufte dhe pse?

Shumė herė nėpėr media dhe nė popull thuhet se ushtarėt e UĒK-sė pas lufte u vranė nga vet bashkėluftėtarėt e tyre nė mėnyrė qė tė largonin mundėsinė qė ata tė marrin pozita tė larta nė Kosovė. Sa mund tė jenė tė vėrteta kėto, mbetet tė shihet. Koha i vėrteton tė gjitha.
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

122


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi