A mund tė realizohet kjo pėrmes projeksionit astral?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A mund tė realizohet kjo pėrmes projeksionit astral?

Mesazh  trigonkos prej 18.04.15 16:39

A mund tė realizohet kjo pėrmes projeksionit astral?

Desha tė di se a mundemi qė pėrmes projeksionit astral tė shkojmė tek zyret e BIA-serbe dhe nga aty tė shikojmė se cilėt janė shqiptarėt qė punojnė pėr shėrbimin serb dhe nė kėtė mėnyrė ta largojmė ndikimin serb nga Kosova duke i publikuar emrat e tyre pra duke i dekonspiruar.


Edituar pėr herė tė fundit nga trigonkos nė 18.04.15 19:30, edituar 1 herė gjithsej
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

186


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

..........

Mesazh  Indigo prej 18.04.15 19:37

Ju i kini udb gjithe qeverine mor trim, cfare kerkon ti dimensione sureale qe te vesh drejtesi mbi mbreterine e te pa drejtes.. Une se kuptoj ju o nuk kini kontakt me realitetin ose jetoni ne ndonje dimension tjeter qe ska lidhje me kete realitetin ne te cilin zhvillohen sot politikat ne bote europe edhe ballkan.. Se edhe kot kur ja fut milet ndonje gje edhe kap pa dashje se do zdo diku perplasen edhe genjeshtrat edhe te vertetat ne kete dimension .. por ju beni disa pyejtje qe nuk kane lidhje me as edhe nje lloj logjike apo dimensioni... vertet te pa pare..
avatar
Indigo

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

................

Mesazh  Indigo prej 18.04.15 19:47

Ju keni nje stan me hajduta kosove lamashe mashtruesa ate qe tallin menderen me ju perdite i keni atje fshataret tuaj te zones qe ju vjedhin ju shfrytezojne ju mashtrojne ate qeveri keni .. ca shqiptaresh spiuna kerkoni. Ja u paskan shqiptaret fain tani..? Ju keni nje mal me hajduta edhe kriminele kosove atje ne qeveri .. ckini me shqiptaret ju..
avatar
Indigo

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

............

Mesazh  Indigo prej 18.04.15 19:50

Kur tha Rma para 1 jave atje ne kosove qe kosova eshte Shqiperi iu hodhet ne fyt i thate kosova eshte shtet multietnik i thate nuk eshte Shqiperi i thate..
avatar
Indigo

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

..........

Mesazh  Indigo prej 18.04.15 19:51

Ktej ju ha ktej ju djeg tani kerkoni spiuna ju i kini ministra hajdutat edhe spihunat.. meruni me ata qe keni ne qeveri ju dhe leri shqiptaret per ne fund..nqs ka shqiptare te merren me ju..
avatar
Indigo

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

.............

Mesazh  Indigo prej 18.04.15 19:59

avatar
Indigo

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund tė realizohet kjo pėrmes projeksionit astral?

Mesazh  syri i art prej 18.04.15 22:38

Te gjitha ndasit e ndryshme kombetare fetare politike,jan ne kete dimension matrial...jasht ketij dimensioni nuk vlejn kto ...!
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

305


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

.............

Mesazh  Indigo prej 18.04.15 23:55

Sa ne terezi e paske ti me cupe..
Fshati digjet cupa krihet i thone ketij muhabeti..
avatar
Indigo

23


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund tė realizohet kjo pėrmes projeksionit astral?

Mesazh  Amarisham prej 19.04.15 18:46

Jo mundem e jo nuk mudem..nje tjeter fakt qe nuk egziston DIĒKA e quajtur 'astral projection', thjesht trillime.
avatar
Amarisham

56


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund tė realizohet kjo pėrmes projeksionit astral?

Mesazh  trigonkos prej 20.04.15 22:54

Neocortex shkruajti:Ju i kini udb gjithe qeverine mor trim, cfare kerkon ti dimensione sureale qe te vesh drejtesi mbi mbreterine e te pa drejtes.. Une se kuptoj ju o nuk kini kontakt me realitetin ose jetoni ne ndonje dimension tjeter qe ska lidhje me kete realitetin ne te cilin zhvillohen sot politikat ne bote europe edhe ballkan.. Se edhe kot kur ja fut milet ndonje gje edhe kap pa dashje se do zdo diku perplasen edhe genjeshtrat edhe te vertetat ne kete dimension .. por ju beni disa pyejtje qe nuk kane lidhje me as edhe nje lloj logjike apo dimensioni... vertet te pa pare..

e di qe i kemi ne qeveri prandaj dua ti zbulojm se cilet jane. Por me kujtohet se kam lexuar qe CIA ka perdorur projeksionin astral per zbulime te ndryshme andaj pyeta.
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

186


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund tė realizohet kjo pėrmes projeksionit astral?

Mesazh  trigonkos prej 20.04.15 22:56

Neocortex shkruajti:Ju keni nje stan me hajduta kosove lamashe mashtruesa ate qe tallin menderen me ju perdite i keni atje fshataret tuaj te zones qe ju vjedhin ju shfrytezojne ju mashtrojne ate qeveri keni .. ca shqiptaresh spiuna kerkoni. Ja u paskan shqiptaret fain tani..? Ju keni nje mal me hajduta edhe kriminele kosove atje ne qeveri .. ckini me shqiptaret ju..

e di edhe kėtė por as ju nuk jeni mė mirė ndoshta mė zi se ne.
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

186


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund tė realizohet kjo pėrmes projeksionit astral?

Mesazh  trigonkos prej 20.04.15 22:58

Neocortex shkruajti:Kur tha Rma para 1 jave atje ne kosove qe kosova eshte Shqiperi iu hodhet ne fyt i thate kosova eshte shtet multietnik i thate nuk eshte Shqiperi i thate..

jo aspak unė e pranoj qė Kosova ėshtė Shqipėri pa Shqipėri Kosovė nuk ka pa Kosovė Shqipėri nuk ka tė dyjat sė bashku bėjnė njė kala.

Dhe nuk ėshtė multietnik por ėshtė njė kushtetutė e imponuar kėshtuqė nuk kemi ēfarė tė bėjmė kur nuk e liron vetin tė tregojnė tė tjerėt si tė veprosh.
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

186


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi