Rishfaqet rrethi i mistershėm nė qiell

Shko poshtė

Rishfaqet rrethi i mistershėm nė qiell

Mesazh  Luli prej 06.04.15 11:59

Rishfaqet rrethi i mistershėm nė hapėsirėn ajrore tė KazakistanitPasi u shfaq pėr herė tė fundit nė hapėsirėn ajėrore tė qytetit Leamington sė Anglisė rrethi i mistershėm me ngjyrė tė zezė u rishfaq pėrsėri nė hapėsirėn ajrore sė Kazakistanit.

Rrethi misterioz u rishfaq nė fshatin Shortanlė tė zonės Akmola dhe u ndoq me vėmėndje nga banorėt e fshatit dhe Roman Halilov mundi ta regjostronte pamje me telefon.

Rrethi i zi qėndroi nė hapėsirė rreth 2 minuta e 30 sekonda dhe u shpėrnda nė mėnyrė tė misterėshme. Pamjet u regjistruan nė Youtube dhe nuk ka ndonjė deklaratė zyrtare nga autoritetet kazake. Kujtojmė qė edhe nė muajin prill tė vitit tė kaluar ky rreth u shfaq nė Angli.

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi