Vogėlushja katėrvjeēare ia pėrcolli nėnės njė mesazh tė stėrgjyshes sė vdekur!

Shko poshtė

Vogėlushja katėrvjeēare ia pėrcolli nėnės njė mesazh tė stėrgjyshes sė vdekur!

Mesazh  Luli prej 05.04.15 10:57Nėse besoni nė pretendimin se ka njė jetė tė pėrtejme dhe teorisė se fėmijėt mund tė shohin apo dėgjojnė tė vdekurit, sė fundmi nė rrjetin social Facebook ėshtė publikuar njė video ku njė vogėlushe pretendon se ka folur me stėrgjyshen e saj.

Xhirimin e ka publikuar producentja e filmave nė Hollywood dhe shkrimtarja Jaime Primak Sullivan, e cila ndėr tė tjera bisedoi me vajzėn katėrvjeēare Charlie, rreth jetės dhe vdekjes.

Gjithashtu, ajo foli edhe pse stėrgjyshja e saj vdiq nė moshėn 93-vjeēare dhe se ku shkoi.

Biseda pėrfundoi duke i pohuar vajza nėnės sė saj se gjyshja gjendet nė dhomė dhe se ėshtė e mirėpritur, ndėrsa Jaime Primak Sullivan mbeti e tronditur me ato qė dėgjojė.

"Kam dal jashtė kontrollit. Nuk mund tė gjej fjalė. Nuk di ēfarė tė mendoj apo ēfarė tė them. Nuk ka gjasa qė Charlie ta di se gjyshja ime mė ka thirrur Jamila, derisa sa jam rritur. Po dridhem", shkroi Sullivan poshtė publikimit tė videos nė Facebook, e cila ka nėntė milionė shikime, 183 mijė pėlqime dhe ėshtė shpėrndarė 155 mijė herė.

Megjithėse 170 mijė shikues kanė thėnė se kjo ėshtė vetėm njė storie e kėndshme e filmave horror, ata nuk arritėn tė argumentojnė se si ėshtė e mundur qė Charlie t’i di disa gjėra qė kanė ndodhur nė tė kaluarėn, pėrfshirė edhe emrin e fėmijėrisė sė saj.

https://www.facebook.com/video.php?v=936691546363697&set=vb.746054268760760&type=2&theater
avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi