Njė shpjegim

Shko poshtė

Njė shpjegim

Mesazh  M.racer prej 21.03.15 15:51

Une jam nje pjestar I kesaj faqe prej shume kohesh, me shume se 4 vjet ose 5. Kam nje pyetje per dicka qe me ka ndodhur dikur dhe qe nuk di ti jap shpjegim....ketu kam lexuar para disa kohesh qe edhe nje pjestari tjeter I kishte ndodhur dicka e tille.
Isha duke u kthyer ne shtepi dhe mesa mbaj mend ora ka qene diku 11:30-1200...duke eceur kisha shume mendime neper mendje dhe doren po e mbaja te medaljoni qe kam te varur tek varsja ne qafe, eshte nje medaljon ne forem oval me nje kryq te gdhendur. Duke e mbajtur doren aty vura re se ai ishte shkeputur nga varsja e cila eshte flori dhe e trash dhe nuk ka mundesi te keputet kollaj. ...nuk I dhash rendesi ne moment por kur shkova ne shtepi e pash me vemendje dhe vura re qe as medaljoni dhe as varsja nuk kishin asnje demtim ose shkeputje qe te ndaheshin nga njera tjetra. Dmth cdo gje ishte ne rregull dhe nuk po I jepja dot shpjegim sesi ai kishta dal nga varsja sikur dikush ta kishte hequr kapsen me dore, kur ajo ishte ne rregull dhe e ngjitur shume mire. Pres pergjigje.
avatar
M.racer

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė shpjegim

Mesazh  M.racer prej 27.03.15 17:56

A mundet ndonje te me ktheje pergjigje? ?
avatar
M.racer

10


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė shpjegim

Mesazh  Hagel prej 27.03.15 20:50

Ka mundesi qe kjo eshte shkaktuar nga udherrefyesi yt, ndoshta nje vrejtje nga ana e tij qe te ndryshosh.
Ligjet fizike nuk funksionojne edhe per boten shpirterore.
avatar
Hagel

86


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė shpjegim

Mesazh  Astr0 prej 03.04.15 1:15

besoj kjo ka lidhje me ate qe tha ky me siper... ndoshta duhet te ndryshosh dicka tek vetja... shpesh her 'ata nga siper' na dergojn mesazhe te pa shpjegueshme qe kan nje kuptim shum drastik dhe e vetmja menyr qe ta kuptojm eshte kjo... duhet te te njifja me mir me te dhen me shum shpjegim... por dhe dicka.. nqs je perdorues i substancave (edhe te lehta si cannabis) dhe te fillon emri me J duhet ta lesh sa me shpesh plako... cannabis per ata qe i fillon emri me j nuk lejohet ne boten spirituale!
avatar
Astr0

“Jeta e vėrtet e njeriut ėshtė jeta e tij pas vdekjes”.

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė shpjegim

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi