te enderrosh gjarprin!!??

Shko poshtė

te enderrosh gjarprin!!??

Mesazh  Marshmallow prej 15.03.15 13:45

Pershendetje.
A mundet dikush ta spjegoj... Ne endrren time isha duke shetitur ne fushe,pastaj shoh dicka te levizshme diku 1 meter te gjate, dhe e trashe 40 cm diameter, aty pastaj kuptova se ishte pjese e nje gjarpri gjigand, ne tere fushen qe po qendroja kishte pjese nga gjarpri, gjatsia e tije ishte 50 metra, dhe ishte i shtrire ne fushe ne forme leqesh,jo rrethore,koka nuk i shihej sepse ishte e futur ne toke vetem pjese te ndryshme nga trupi i tije. Kaloni mire
avatar
Marshmallow

Official magnum

3


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: te enderrosh gjarprin!!??

Mesazh  55 prej 15.03.15 15:57

Per mendimin tim te gjithe kane frike nga gjarpri dhe eshte frike instinktive..Por tjeter gje eshte te enderrosh ate -gjarpri nga bibla dhe libra te tjere fetar eshte i lidhur me mencurin por edhe me djallin-te shohesh gjarprin ne enderr mund te kete si qellim te paralajmeroj ty ne veprimet e tua te perditshme dhe te thote kujdes ose edhe te tregoj etjen tuaj te madhe per dije, mund te tregoj se edhe qe jeni i helmuar nga ndonje histori. Ne rastin me paranormal mund te jete e mundur te tregoj se po sulmoheni nga ndonje entenit qe mund te kete formen e gjarprit. Une per vete i shikoj shume gjarprinjt ne endrra.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te enderrosh Gjarprin????!!!!

Mesazh  Okult powers prej 15.03.15 19:35

Endrra ku enderron nje gjarper tregon se ti ke krijuar armiq ne rrethin tend shoqeror, ose se ata po te ngrene nje kurthNe rastin paranormal do te thote te provoni mbi vete ndikimin e forcave te keqija.
avatar
Okult powers

Let your inside change yourself!

35


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: te enderrosh gjarprin!!??

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi