Ndihme

Shko poshtė

Ndihme

Mesazh  Amarisham prej 08.03.15 19:25

Kam nevoj te kontaktoj me nje demon (xhind) mund te me ndihmoni ju qe keni eksperience ?
avatar
Amarisham

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme

Mesazh  wolf27 prej 09.03.15 20:58

Arsyeja?
Dhe kush mban pergjegjesi nqs ju cmendeni,kryeni vetvrasje ose vrisni te tjeret  apo ju pushton juve?
avatar
wolf27

13


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme

Mesazh  Hagel prej 10.03.15 10:27

Pse njeri i mire kerkon te kontaktosh qenje te Erresires ne vend te atyre te Drites?
avatar
Hagel

86


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme

Mesazh  guth-t prej 10.03.15 13:40

nuk pajtohem me ty
avatar
guth-t

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme

Mesazh  Anon prej 10.03.15 15:35

Sa herė qė morali mbėshtetet dhe i mveshet autoriteti hyjnor, mund tė pėrligjen e tė kryhen gjėrat mė tė pavlera (kotėsira).Nuk ekziston asnjė lloj "xhindi apo engjuj tė bardhė", je vetėm ti dhe indulgjenca yte nė veprim, qė zgjon karakteristikat e kėtij lloji! Errėsira ėshtė "sinonim" i krenarisė dhe konsekuencės logjistike (nėse ti dėshiron tė praktikosh  "magjine e errėt" , duhet tė drejtohesh kah knaqėsitė qė pėrmbushin energjinė tuaj jetėsore). Konsidero ēdo moment si ritual, sepse duke bėrė atė qė do vullneti yt , rrjedhimisht ti ke marr kontrollin ndaj vetes. Prandaj, mos kėrko kontakte me tė "mbi-natyrshmėn" sepse nuk ekziston dicka e tillė.- Fuqinė e ke tek vullneti yt.
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme!!!!

Mesazh  Okult powers prej 10.03.15 20:11

Me qeniet e erresires mund te kontaktosh vetem nese imazhin e asaj qenieje e krijon fillimisht ne Mendjen tende. Me pas, ajo te ndjek kudo. Ti i ke dhene Jete nje krijese, te cilen e ke materializuar me Mendjen tende. Per me shume, kontaktome ne PM.
avatar
Okult powers

Let your inside change yourself!

35


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme

Mesazh  Amarisham prej 10.03.15 20:19

Flm te gjitheve.
avatar
Amarisham

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme

Mesazh  Jetmira prej 28.03.15 13:41

wolf27 shkruajti:Arsyeja?
Dhe kush mban pergjegjesi nqs ju cmendeni,kryeni vetvrasje ose vrisni te tjeret  apo ju pushton juve?
Sdua Ti Bej Keq Askujt Thjesht Te Ndihmoj Motren Asgje Me Shume lalw
avatar
Jetmira

487


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

mos e bej

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 29.03.15 19:11

Amarisham shkruajti:Kam nevoj te kontaktoj me nje demon (xhind) mund te me ndihmoni ju qe keni eksperience ?
nese kontakton me demon te betohem se jeta jote do kthehet ne ferr saqe ti sdo ta dish se nga te erdhi demonet egzistojne engjejt egzistojne djalli egziston zoti egziston ndaj kujdes se cfar po ben se demonet kan per qellim shkaterrimin e rraces njerezore ata nuk duan tja dine se kush je ti por ti je thjesht bageti qe duhesh therur kujdes dhe mos i nenvlereso
avatar
Ushtari i krishtit

176


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme

Mesazh  Jetmira prej 10.04.15 18:06

iforti shkruajti:
Amarisham shkruajti:Kam nevoj te kontaktoj me nje demon (xhind) mund te me ndihmoni ju qe keni eksperience ?
nese kontakton me demon te betohem se jeta jote do kthehet ne ferr saqe ti sdo ta dish se nga te erdhi demonet egzistojne engjejt egzistojne djalli egziston zoti egziston ndaj kujdes se cfar po ben se demonet kan per qellim shkaterrimin e rraces njerezore ata nuk duan tja dine se kush je ti por ti je thjesht bageti qe duhesh therur kujdes dhe mos i nenvlereso
spo i nenvlersoj e nese duan tmshkatrrojn aq mben e mua skam ce dua jeten
avatar
Jetmira

487


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

re

Mesazh  Ushtari i krishtit prej 10.04.15 20:57

Marylin Monroe Tk shkruajti:
iforti shkruajti:
Amarisham shkruajti:Kam nevoj te kontaktoj me nje demon (xhind) mund te me ndihmoni ju qe keni eksperience ?
nese kontakton me demon te betohem se jeta jote do kthehet ne ferr saqe ti sdo ta dish se nga te erdhi demonet egzistojne engjejt egzistojne djalli egziston zoti egziston ndaj kujdes se cfar po ben se demonet kan per qellim shkaterrimin e rraces njerezore ata nuk duan tja dine se kush je ti por ti je thjesht bageti qe duhesh therur kujdes dhe mos i nenvlereso
spo i nenvlersoj e nese duan tmshkatrrojn aq mben e mua skam ce dua jeten
po pse me thuaj te lutem edhe po te shkaterrojne ti as qe nuk do tja dish apo jo
avatar
Ushtari i krishtit

176


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndihme

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi