Nė transmetim tė drejpėrdrejtė pas tyre fluturon njė UFO!

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nė transmetim tė drejpėrdrejtė pas tyre fluturon njė UFO!

Mesazh  Luli prej 06.03.15 23:43Hetuesi i aktiviteteve paranormale Ben Hansen konsideron se objekti fluturues qė i ngjan njė UFO sigurishtnuk ishte pjesė e lajmeve, por fenomeni ėshtė regjistruar nė tė vėrtetė nga ndonjė rastėsi.

Gjatė transmetimit tė drejpėrdrejtė tė lajmeve nė njė TV nė Buenos Aires, pas shpinės sė prezantuesėve, publiku ishte dėshmitarė i njė ngjarje tė pazakontė.

Nė pamjen qė ishte pas tyre, kaloi njė UFO. Objekti fluturues fluturoi me njė shpejtėsi tė madhe, porkamera ka kapur qartė dhe ngadalė duke i treguar publikut tė gjerė.

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

928


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi