Vladimir Putinin e kėshillojnė… alienėt?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Vladimir Putinin e kėshillojnė… alienėt?

Mesazh  gjilanasi prej 23.02.15 13:03Njė kėshilltar laburist nė njė njėsi vendore nė Britani pretendon se presidentin rus, Vladimir Putin, e kėshillojnė alienėt.

Ai thotė se bėhet fjalė pėr njė racė reptilėsh jashtėtokėsorė.

Simon Parkes po fliste pėr situatėn nė Lindje tė Ukrainės.

Parkes ėshtė i njohur pėr kėto deklarata.

Mė parė ai ėshtė shprehur se e ka humbur virgjėrinė me njė alien kur ishte pesė vjeē.

Gazetaexpress
avatar
gjilanasi

397


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vladimir Putinin e kėshillojnė… alienėt?

Mesazh  elektronika prej 24.02.15 15:53

Po,Po eshte e vertete, ALIENET kane interesa te jashtezakoneshme ne Ukraine,( e kane pare me dylbi qe nga planeti i tyre) Prandaj po perdorin Putin (bile ka fjale qe edhe vete Putin eshte ALIEN)..........................................
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........95


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Vladimir Putinin e kėshillojnė… alienėt?

Mesazh  trigonkos prej 24.02.15 22:09

hahahahha
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

78


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi