Pyetje!

Shko poshtė

Pyetje!

Mesazh  Amarisham prej 21.02.15 22:10

Desha nje pyetje per te punuar per area 51 ose ndonje institucion tjeter te larte ( qe ka te bej me ufo, sekrete etj) a duhet te kesh nje inteligjenc teper te larte apo te jesh i perzgjedhur ??
avatar
Amarisham

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje!

Mesazh  55 prej 21.02.15 23:18

Amarisham shkruajti:
Desha nje pyetje per te punuar per area 51 ose ndonje institucion tjeter te larte ( qe ka te bej me ufo, sekrete etj) a duhet te kesh nje inteligjenc teper te larte apo te jesh i perzgjedhur ??

Se mora vesh cfare po kerkoje Nasan apo Masonet?
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje!

Mesazh  Amarisham prej 22.02.15 1:53

Soul Traveler nuk po kerkoj Nasan apo masonet thjesht ĒFARĖ nevojotet te punosh ne keto institucione te larta qe kan te bejne me sekrete, alien, dimensione etj. Sepse kam enderr qe nje dite te gjendem atje dhe per kete po punoj shume gjdo dite ( jam studentė ).
avatar
Amarisham

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje!

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi