Shfaqen alienėt nė Angli?

Shko poshtė

Shfaqen alienėt nė Angli?

Mesazh  Equinox prej 13.02.15 20:49

Njė video qė ėshtė hedhur para pak ditėsh nė Youtube po bėn xhiron e botės.

Njė jashtėtokėsor besohet se ėshtė filmuar nė Salford tė Britanisė sė madhe.

Nė video shfaqet imazhi i njė qenieje qė ėshtė paksa mė e gjatė se njeriu, mė e dobėt dhe me njė lėkurė fosforeshente.

Ai ka njė ecje tė ēuditshme dhe duket si njė jashtėtokėsor.

Ngjarja ėshėt filmuar nga njė person nė qytetin e Salfordit, pranė Manchesterit.

Megjithattė pėrdoruesit e internetit janė pak skeptikė ndaj kėtyre pamjeve.

Por personi qė i ka bėrė filmimet thotė se jo vetėm qė i ka parė alienėt, por kjo video i ėshtė fshirė disa herė nga ana e qeverisė sa herė qė ai ėshtė pėrpjekru t’a shpėrndajė.

avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shfaqen alienėt nė Angli?

Mesazh  elektronika prej 16.02.15 2:46

Eshte mashtrim. Videoja eshte mare ne skene ku dikush luan ndonje rol alieni. Shikoni me kujdes efektet e drites  dhe personazhet e tjere qe ndodhen afer tij. Perse duhet te kercente kur mund te ecte normalisht ( apo ashtu ecin ne Planetin e tij ). Dhe gjithmone, kur filmohet nje Alien, zgjidhet kamera me e keqe dhe rezolucioni me i ulet i mundshem , dhe ndricimi me i keq !
avatar
elektronika

Pervoja me e bukur qe na eshte dhene per te jetuar eshte vete misteri i jetes.....
Kur linde, po qaje, dhe gjithe te tjeret rreth teje po qeshnin.....
Jetoje jeten, ne menyre te tille, qe kur te vije momenti i fundit,
ti te jesh duke qeshur dhe gjithe te tjeret rreth teje te jene duke qare..........63


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi