- Ardhja e bishave

Shko poshtė

- Ardhja e bishave

Mesazh  Amarisham prej 05.02.15 18:26

- Ardhja e bishave

“ Behet fjale per ardhjen e nje krijese ne te cilen njerezit do ta quajn bishe. Mendohet se do vij nga nje vend i larget e i thell ne toke dhe do jene te shumt ne numer. Jane shfaqur njehere dhe do vijne prape por kete here me te egra. Nga pamja tyre kane koken e ujkut me qime luani ne qafe, do ta kete nje trup te gjate e jo shume qime, kthetrat do jene si shpata e bishti si nje litar i gjate 5 hapa. I teri do te kete nje trup ngjyr te bardhe,do vijne ateher kur njerezit ti kene mbuluar mekatet e nena vret femijen e saj . “

Marrur nga tekstet e nje magjistari spanjoll.

Mendoni se kjo eshte nje profeci nese po ateher kur do vijne keto „bisha“ ?
avatar
Amarisham

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: - Ardhja e bishave

Mesazh  Muneer prej 05.02.15 20:12

Interesant.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: - Ardhja e bishave

Mesazh  syri i art prej 06.02.15 14:44

Bish ma te madhe e ma te lig se mendja nuk ka,ajo esht e fuqishme aq shum sa qe krojon ēdo lloj bishe apo ligesie ,kur je i fruguar dhe je nen kontrollen e saj...esht ne gjendje te trilloj ēdo gje mjafton te frigohesh...por prap mendja sesht ajo qe ben keq por friga e atij apo asaj qe frigohet..mendja ben ashtu siq i jepet energji,si per keq si per mir...!
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re:- Ardhja e Bishave.

Mesazh  Okult powers prej 06.02.15 19:46

Per kete teorine e bishave, s'kisha degjuar ndonjehere, por duhet te jeni ne gatishmeri per"Bishen e fuqishme te tokes, ajo qe mban numrin 666, pasi ajo do kete nen kontroll tere njerezimin."
avatar
Okult powers

Let your inside change yourself!

35


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: - Ardhja e bishave

Mesazh  Amarisham prej 06.02.15 22:02

Mendoj se duhet te mirret parasyshe pasi qe magjistaret njihen te parashikojne te ardhmen veēanerisht shkrimi vjen nga spanja ( vend praktik i magjis ). Okult powers sa je e sigurt se „bisha 666“ do kete nen kontroll njerzimin pasi jam shume kurioz dhe lexoj shume per profecit !?
avatar
Amarisham

19


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re:- Ardhja e Bishave.

Mesazh  Okult powers prej 07.02.15 19:42

Amarisham shkruajti:Mendoj se duhet te mirret parasyshe pasi qe magjistaret njihen te parashikojne te ardhmen veēanerisht shkrimi vjen nga spanja ( vend praktik i magjis ). Okult powers sa je e sigurt se „bisha 666“ do kete nen kontroll njerzimin pasi jam shume kurioz dhe lexoj shume per profecit !?
Jam e sigurt 80%, pasi e di se fuqite e kesaj bishe do shtrihen aq shume, sa do t'u vendosi njerezve mikrocipa, ne menyre qe te kete ne kontroll gjithe levizjet e tyre.
avatar
Okult powers

Let your inside change yourself!

35


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: - Ardhja e bishave

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi