A ekziston pushtimi i trupit dhe mendjes nga djalli

Shko poshtė

A ekziston pushtimi i trupit dhe mendjes nga djalli

Mesazh  Berti69 prej 16.01.15 20:54

Besojnė se u ka hyrė djalli nė trup, se po i kontrollon. Besojnė se janė gjak i VIP’ave. Besojnė qė u kanė hyrė edhe mikro-ēipe nė trup. Janė kėta njerėzit me probleme psikike pėr shkencėn, kurse njerėz tė prekur nga egjinėt pėr njerėzit e fesė.

Express sjell rrėfimin mbi ekzorcizmin nė Kosovė, rrėfimet e atyre qė e aplikojnė kėtė ‘shėrim’, pikėpamjet e psikologėve dhe komente nga njerėz tė fesė qė besojnė njerėzit me kėto problem mund tė zhduken, parashikojnė tė ardhmen, tė flasin gjuhė qė nuk i kanė mėsuar kurrė e deri te njohja e historisė sė njerėzve qė kurrė nuk i takuan.Nga EXPRESS
avatar
Berti69

"Si ėshtė lartė, ashtu ėshtė edhe poshtė, e si ėshtė poshtė, ashtu ėshtė edhe lart"


434


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi