Satani,Engjėjt,Femrat,Demonėt,Ufo/Alinet,Illuminati,Nephilim/Gjigandet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Satani,Engjėjt,Femrat,Demonėt,Ufo/Alinet,Illuminati,Nephilim/Gjigandet

Mesazh  DaniEL prej 09.12.14 1:43

avatar
DaniEL

Yahushua HaMashiach ėshtė : `` Udha, e Vėrteta dhe Jeta; do ta njihni tė Vėrtetėn dhe e Vėrteta do t`ju bėjė tė Lirė``. Gjoni 14:6 dhe 8:32

60


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi