Teknike per te pare Krijesat e padukshme

Shko poshtė

Teknike per te pare Krijesat e padukshme

Mesazh  Equinox prej 06.11.14 15:41

Kėtu po sjellė njė Teknikė se si mund ti shihni krijesat e padukshme qė ne i quajmė me emra te ndryshem: hijet, alienėt, demonėt, xhindėt tė cilėt na pėrdorin neve si ushqim sikur ne qė i pėrdorim pulat.

Nė ditė mė diell mes orės 15 dhe 17 provojeni nė njė vend me kalimtarė (Park, shesh, kopshte ...) dhe provoni tė visualizoni nė njė shikimit tė pėrbashkėt.

Pra, nuk duhet tė koncentroheni nė njė pikė precize tė skenės por tė provoni qė ta shihni se bashku skenėn.

Pra, pėrafėrsisht njė pamje tė tillė:


Nėse i ndiqni instruksionet siē i kam shkruar kėtu do tė shihni diēka  pak sipėr kokave, dhe do tė keni njė surprizė.

Do tė shihni se kjo ēfarė shkruajmė kėtu nė kėtė faqe ėshtė e vėrtetė dhe jo diskutime intelektuale.

Me tregoni....nėse e keni arritur atėherė mirsevini nė Matrix.
avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Teknike per te pare Krijesat e padukshme

Mesazh  Elsavrana prej 06.11.14 16:48

Do ta provojme Nexus, sot nuk ka diell ketu ne Boston, por shpresoj neser.. dhe do shkruaj perfundimin e ketij eksperimenti qe e besoj.
avatar
Elsavrana

53


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Teknike per te pare Krijesat e padukshme

Mesazh  wolf27 prej 06.11.14 22:34

Nexus shkruajti:Kėtu po sjellė njė Teknikė se si mund ti shihni krijesat e padukshme qė ne i quajmė me emra te ndryshem: hijet, alienėt, demonėt, xhindėt tė cilėt na pėrdorin neve si ushqim sikur ne qė i pėrdorim pulat.

Nė ditė mė diell mes orės 15 dhe 17 provojeni nė njė vend me kalimtarė (Park, shesh, kopshte ...) dhe provoni tė visualizoni nė njė shikimit tė pėrbashkėt.

Pra, nuk duhet tė koncentroheni nė njė pikė precize tė skenės por tė provoni qė ta shihni se bashku skenėn.

Pra, pėrafėrsisht njė pamje tė tillė:


Nėse i ndiqni instruksionet siē i kam shkruar kėtu do tė shihni diēka  pak sipėr kokave, dhe do tė keni njė surprizė.

Do tė shihni se kjo ēfarė shkruajmė kėtu nė kėtė faqe ėshtė e vėrtetė dhe jo diskutime intelektuale.

Me tregoni....nėse e keni arritur atėherė mirsevini nė Matrix.
i thuaj atij ne foto qe zeri larte nuk te ben mire per degjimin :-P
avatar
wolf27

13


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Teknike per te pare Krijesat e padukshme

Mesazh  Gabriel prej 07.11.14 12:15

Mos shif shum o Nexus se do te te hajn per kofshe pule.
avatar
Gabriel

https://www.fiverr.com/bldesign

107


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Teknike per te pare Krijesat e padukshme

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi