Njė sekret paradoksal /.

Shko poshtė

Njė sekret paradoksal /.

Mesazh  Anon prej 02.11.14 5:19

Ajo qe njihet nuk eshte ajo qe eshte!
Kush nga ju do kete "piraterine" ne koken e tij,do jete i genjyer /. Sa nga ju tani e kane!?

avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė sekret paradoksal /.

Mesazh  Anon prej 02.11.14 5:33

avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė sekret paradoksal /.

Mesazh  Anon prej 03.11.14 1:52

avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė sekret paradoksal /.

Mesazh  Anon prej 03.11.14 1:55

avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė sekret paradoksal /.

Mesazh  Elsavrana prej 03.11.14 17:16

Benxhamin a ka mundesi me na dhene nje spjegim me te qarte per keto simbole?Flm.
avatar
Elsavrana

53


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė sekret paradoksal /.

Mesazh  Anon prej 05.11.14 4:33

Ne dy fotot e para paraqitet (harta urbane) ,ku mbi ta ka simbole konspirative qe percaktojne rrethin e vend'takimit te disa njerezve qe  marin vendime per ekonomine,ligjet,riciklimin e gjithe sistemit politik! Ne kte menyre ,njerezimi mer kahjen e paracaktuar dhe peson ndryshime te vazhdueshme brenda pak vitesh.
Ndersa foto e fundit mbi pllake jane tre persona

Njeriu ne te majte ka ngjashmeri me Princin William, kemi nje vije(shkallė) qe shkon direkt ne gjėndrėn pineale te princit (ku ne fund te saj paraqitet nje njeri me kurorėn mbreterore)

poshte tij eshte nje qen ,ku ne koken e tij qendron ylli sirius (ky qen perfaqeson njeriun e rendomt ,qe hap dyert per shpirtin mbreterore) apo i sherben me besnikeri atij.

Ndersa ne fytyren e princit (pjesen ku referohemi per mendjen) ,gjendet nje ēip dhe kjo nenkupton edukimin e tij nga porta e larte!
Siper tij kemi nje njeri me kapelė (qe ndryshe njihet si kloun apo cirkus) , ky njeri ka per detyre te ē'orientoj popullaten me zbavitje dhe knaqesi te ndryshme apo perhapjen e religjioneve te reja (dhe punon paralelisht me urdherin e dy mjeshterve )

Ndersa ky ne te djathte eshte Obama (me nje maske ne gjysmen e fytyres se tij) ,qe sipas disa librave mistik spjegohet per nje person ku do shkaktoj c'rregullime te renda mbi popullin dhe do kenaqet me vrasjen masive.

Duke e ditur qe keto jane spjegime konspirative ,asgje nuk percaktohet si perfundimtare apo valide/.
Me aq sa pata mundesi te spjegova kete pjese/ uroj te kem qene i kuptueshem.
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė sekret paradoksal /.

Mesazh  Elsavrana prej 05.11.14 19:28

Sh. Faleminderit.
avatar
Elsavrana

53


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Njė sekret paradoksal /.

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi