Palo sHtrigat !

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Palo sHtrigat !

Mesazh  Ariu prej 28.10.14 16:39

Kujdes nga ato qe hiqen si shtriga se nuk jane gje tjeter vecse sharlatane dhe bij te erresires te ngjizur diten e mbrapshte.
Kycin temat,fshijne mesazhet dhe te bllokojne disa hapesira si e si te te mbyllin gojen kur u del kunder.
Te kercenojne me magjira vdekjeprurese e mallkime te tmerrshem,kur e vetmnja gje qe jane te afte te bejne eshte perdorimi i mire i fuqise se adminit.

Kini kujdes te dashur antare,nga keto kukudhe,qe hiqen superiore por harrojne qe jane poshte shume poshte jush.
KUJDES.Nuk ja vlen te acaroheni apo tu besoni atyre.
Shpresoj qe kjo teme te qendroje te pakten disa caste sa ju ta lexoni.Sepse pushteti i tyre si adm ka per ta rrezuar te verteten shume shpejt.
Nuk u pelqen kur i tund nga maja ku jane dhe i rrezon me hunde.
KUJDES MIQ.Mos besoni fjalet e tyre.
Besoni shpirtin dhe pastaj zemren tuaj.Ato jane celsesi.
Shtrigat(palo-shtrigat me sakte) do e gjejne te keqen diku tjeter.
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Palo sHtrigat !

Mesazh  trigonkos prej 28.10.14 17:19


............Ndalohen kercnimet mbi baza fetare.
Moderatori
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

186


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Palo sHtrigat !

Mesazh  Neo prej 28.10.14 17:36

Ariu, mos i baltos tė gjithė faji i dy, tre personave qė vijnė kėtu dhe shesin mend.
Ata qė dinė nuk flasin...por vetem qeshin me nivelin (naivitetit) e atyre.
Kjo ėshtė shumė e thjeshtė, ai qė di nuk ka nevojė tė iu tregoi tė tjerė se sa di, ai ēdo herė ėshtė nė hije.
avatar
Neo

"Njėshmėria - mund tė njihet vetėm duke u bashkuar me tė."


1473


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Palo sHtrigat !

Mesazh  Elsavrana prej 28.10.14 18:10

Kam te njejtin shqetesim ne lidhje me fshirjen e temave. Vetem qe i dhashe nje keshille Biselarit ose Biselares dhe m'u kundervu.Kush e ka bere ate administrator...merret me inate te vogla.SA per "magjite" dhe "mallkimet" as qe eshte e zonja te bej asnje.Pe rkete jam e sigurt...eshte vetem sharlatane.
avatar
Elsavrana

101


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Palo sHtrigat !

Mesazh  Luce prej 28.10.14 18:13

hahaha super teme
respekte per ty ari
duhet tja tregonte njeri vendin asaj
avatar
Luce

Jeta eshte si nje enderr qe kur zgjohesh kupton se ke vdekur.

148


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Palo Shtrigat

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 28.10.14 20:43

Luce shkruajti:hahaha super teme
respekte per ty ari
duhet tja tregonte njeri vendin asaj
AAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHAAAAHH, do ta paguani ju tokesore. Sharlatane jini ju dhe do te jini qe ofendoni ata qe u kundervihen ju ne mendime sepse: "Nuk pranoni qe po shperndani ide dhe mendime te gabuara." Gjithsesi, TI ARIU sikur shume me ke rene ne qafe: "Do ta provosh vertet vdekjen?" Te siguroj qe nuk eshte aspak miqesore sidomos kur ke frike nga ajo. Paralajmerim: "Fshije Temen Sa Nuk Te Ka Mbaruar Koha."
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Palo sHtrigat !

Mesazh  Ariu prej 29.10.14 7:45

Toke e qiell te behen nje une se fshij kete teme.
Ti me fuqine e administratorit te dhene nga nje i papergjegjshem fshije po munde.
Ose me mire lerja porosi ndonje tjetri.
Pastaj pse te djek ty???
C'pate?
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Palo sHtrigat !

Mesazh  Ariu prej 29.10.14 7:46

trigonkos shkruajti:
............Ndalohen kercnimet mbi baza fetare.
Moderatori


E ke idene ca po perrallis>???????
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Palo sHtrigat !

Mesazh  Ariu prej 29.10.14 7:49

Edhe dicka per ty shralatane Biselar:
Une te sfidova dhe s'ja dole.
Me le afat 24 ore dhe me mallkove me vdekje.Prit mesnaten the.Prita deri ne dt 24 dhe qe ne mengjes te kam postuar kengen I'm Alive : P
Une tani ngre pyetjen:Si ka mundesi qe nuk vdiqa???
Dhe me kryesjora si u zhduken komentet e mia pa nam e nishan diten qe dole bllof?
Mos ndishta ke ngaterruar drejtimin e magjise dhe ne vend ta nisje te une e nise te komentet e mia.
Palo-Shtrige
avatar
Ariu

System malfunction.
Please reboot.

237


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi