Iluzion qė ju bėn tė keni halucinacione – E vėrtetuar!

Shko poshtė

Iluzion qė ju bėn tė keni halucinacione – E vėrtetuar!

Mesazh  Luli prej 27.10.14 0:11

Mjafton qė t`i ndiqni udhėzimet dhe efektet e kėtij iluzioni optik do t`ju magjepsin!

Videon shikojeni nė krejt ekranin e kompjuterit. Fokusojeni shikimin nė qendėr, aty ku shfaqen germat dhe ato lexoni me zė. Kur videoja tė pėrfundojė, hidheni shikimin nė anėn tjetėr. Objektet qė do t`i shikoni do ju duken tė deformuar.

E vėrtetuar!

Shikojeni kėtė iluzion optik:

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi