Nje parashikim te letrave Tarot?

Shko poshtė

Nje parashikim te letrave Tarot?

Mesazh  ida algida prej 26.10.14 14:48

A eshte dikush i cili mund te me ndihmoj me nje parashikim te letrave tarot?
avatar
ida algida

The two most important days in your life are: the day that you are born and the day you find out why .

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje parashikim te letrave Tarot?

Mesazh  55 prej 13.11.14 20:18

Kete mund ta beje une dhe per vete me ka ndihmuar shume. Une mund te ndihmoj nese deshiron.
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje parashikim te letrave Tarot?

Mesazh  ida algida prej 14.11.14 17:23

Little Professor shkruajti:Kete mund ta beje une dhe per vete me ka ndihmuar shume. Une mund te ndihmoj nese deshiron.
do ta vleresoja shume nqs do te mund te me ndihmoni... ju lutem nqs mundeni me dergoni mesazh privat per te dhenat qe duhen ne menyer qe te beni parashimin . shume faleminderit
avatar
ida algida

The two most important days in your life are: the day that you are born and the day you find out why .

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje parashikim me letrat Tarot.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 14.11.14 21:59

ida algida shkruajti:
Little Professor shkruajti:Kete mund ta beje une dhe per vete me ka ndihmuar shume. Une mund te ndihmoj nese deshiron.
do ta vleresoja shume nqs do te mund te me ndihmoni... ju lutem nqs mundeni me dergoni mesazh privat per te dhenat qe duhen ne menyer qe te beni parashimin . shume faleminderit
Askush nuk te ndihmon me mire se une.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje parashikim te letrave Tarot?

Mesazh  55 prej 14.11.14 22:29

Meqe me ndihmon ti Biselar me thuaj pak, cfare domethenie ka letra e peste ne "Kryqin Kelt" ?
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje parashikim te letrave Tarot?

Mesazh  era93 prej 22.11.14 20:50

Little Professor shkruajti:Kete mund ta beje une dhe per vete me ka ndihmuar shume. Une mund te ndihmoj nese deshiron.
me falni nqs ju shqetesoj po dhe un do te doja shume te kisha nje parashikim te letrave tarot
avatar
era93

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje parashikim te letrave Tarot?

Mesazh  aqua prej 22.11.14 22:43

por per mbretin e shpatave ne tarot ĒFARĖ info mund te me jepni ?
avatar
aqua

The way we trawel

86


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje parashikim me letrat Tarot.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 01.12.14 19:00

Dinoooooooo shkruajti:por per mbretin e shpatave ne tarot ĒFARĖ info mund te me jepni ?
Mbreti i Shpatave ne tarot ka kuptimin: Autoritet, Gjykim, Guxim.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje parashikim te letrave Tarot?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi