Hoteli i tmerrit: Mysafirėt shkojnė vullnetarisht - qė tė torturohen! (Video, +18)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Hoteli i tmerrit: Mysafirėt shkojnė vullnetarisht - qė tė torturohen! (Video, +18)

Mesazh  trigonkos prej 26.10.14 11:26Regjistrimi tmerrues tregon se si duket ky hotel, ku mysafirėt janė tė lidhur, tė futur nėpėr kafaze me gjarpėrinj dhe tė zhytur nė gjak (jo origjinal).

McKamey Manor qė gjendet nė San Diego tė Kalifornisė, njihet po ashtu edhe si njė vend qė vizitohet nga fantazmat, duke bėrė kėshtu qė nė listėn e pritjes tė jenė mbi 24.000 persona qė duan tė hynė brenda.Ende askush nuk e ka pėrfunduar nė tėrėsi eksperiencėn nė kėtė hotel, qė i ka bėrė edhe meshkujt mė tė fortė tė qajnė.

Rrahje, shtrėngime, futja nė gojė e vezėve tė prishura dhe sulm me dridhje elektrike, janė disa nga torturat qė u bėhen mysafirėve.

Tė gjitha torturat e pėrjetuara nė kėtė hotel regjistrohen, nė mėnyrė qė mė pas mysafiri tė shoh se ēfarė ka pėrjetuar.Pėr ata qė nuk mund tė hyjnė nė kėtė shtėpi, kanė mundėsi tė shohin eksperiencėn e atyre qė e kanė pėrjetuar maltretimin.

Ky projekt qė ka filluar 14 vite mė parė, ndėrsa ka mbledhur shumė vizitorė qė dėshirojnė tė pėrjetojnė se si ėshtė “brenda njė filmi horrori”.

Mysafirėt duhet tė jenė mbi 18 vjeē, ndėrsa mund tė dalin nga shtėpia kur tė duan.


Burimi: http://publiku.net/?FaqeID=11&LajmID=46178avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

51


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi