Tėrhiqne drejt vetes shpirtin binjak

Shko poshtė

Tėrhiqne drejt vetes shpirtin binjak

Mesazh  trigonkos prej 14.10.14 16:49avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

44


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Terhiqe drejt vetes shpirtin binjak.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 14.10.14 17:20

trigonkos shkruajti:

Vidioja e pare kishte nje timber aq te thelle sa me kumbonte ne shpirt.
Vidioja e dyte tregonte per dashurine e fuqishme dhe pozitive qe ekziston ndermjet dy shpirtrave binjake.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

65


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tėrhiqne drejt vetes shpirtin binjak

Mesazh  trigonkos prej 14.10.14 19:44

avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

44


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tėrhiqne drejt vetes shpirtin binjak

Mesazh  trigonkos prej 14.10.14 19:45

avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

44


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tėrhiqne drejt vetes shpirtin binjak

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi