Engjėj dhe Djaj - Xhindėt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Engjėj dhe Djaj - Xhindėt

Mesazh  Luli prej 12.10.14 22:16

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

928


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi