A ėshtė ky xhirimi mė i mirė i UFO-se

Shko poshtė

A ėshtė ky xhirimi mė i mirė i UFO-se

Mesazh  tollovia prej 12.10.14 17:22Nė internet ėshtė shfaqur njė xhirim ku thuhet se ėshtė xhiruar njė UFO.
Ajo ėshtė vėrejtur nga njė grua dhe miqtė e saj nė bregdetin e Floridės. Disa thonė se fjala ėshtė pėr fluturake pa pilot, pėrkatėsisht ndonjė lodėr.

Se ēfarė mund tė jetė, vlerėsojeni ju.Marre nga Gazetaexpress
avatar
tollovia

5


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi