Teoria e re e konspiracionit tė 100 dollarėshit

Shko poshtė

Teoria e re e konspiracionit tė 100 dollarėshit

Mesazh  Luli prej 01.10.14 10:42Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, duke gjykuar nga teoricienėt e konspiracionit, sė shpejti do tė pėrjetojnė njė sulm fatal bėrthamor.

Nė fakt, ata thonė se 20 dollarėshi amerikan, i shtypur nė vitin 1998, fshihte njė mesazh nė lidhje me shkatėrrimin e Qendrės Botėrore tė Tregtisė nė New York mė 11 shtator 2001.Sot, kanė pėrhapur teorinė se monedha e re 100 dollarėshe tregon ngjarjet e ardhshme nė Amerikė, dhe kjo ėshtė mė e tmerrshmja - shkatėrrimi Shteteve tė Bashkuara do tė bėhet me valėt e baticės- tė cilat do tė shkaktohen nga njė cunami, i cili do tė vije si pasojė e njė shpėrthimi bėrthamor!

Ata pohojnė se, kur monedha paloset nė mėnyrė tė duhur, mbrapa fitohet njė fotografi e valės sė baticės apo cunamit, qė kalon mbi ndėrtesat.

Pas tyre shihet qielli ‘radioaktiv’ me njė "ndėrtesė" bėrthamore qė shfaqet pas shpėrthimit.

avatar
Luli

"Duhet bredhur shumė nė errėsirė derisa tė preket drita"

884


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Teoria e re e konspiracionit tė 100 dollarėshit

Mesazh  trigonkos prej 01.10.14 13:16

Konspiracion hesapi.
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

40


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi