Si ta bej veten time qe te mos flej asnje sekonde ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si ta bej veten time qe te mos flej asnje sekonde ?

Mesazh  cori prej 27.09.14 22:00

Pershendetje !
Doja te dija ndonje teknike si ta mesosh trupin qe te mos flesh per nje kohe te gjate , p.sh per 1 jave te jesh 24 ore zgjuar ?
avatar
cori

Nese fundi i botes duhet te vije nje dite , duhet me pare te kaloje nga une .

15


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej veten time qe te mos flej asnje sekonde ?

Mesazh  Muneer prej 27.09.14 22:42

Kam degjuar se te qendrosh zgjuar praktikohet nga nje lloj tantre. Sme kujtohet emri.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta bej veten time qe te mos flej asnje sekonde ?

Mesazh  trigonkos prej 27.09.14 23:07

cori shkruajti:Pershendetje !
Doja te dija ndonje teknike si ta mesosh trupin qe te mos flesh per nje kohe te gjate , p.sh per 1 jave te jesh 24 ore zgjuar ?

demtoje formacionin retikular dhe nuk flen kurre pastaj hhahaha.
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

186


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi