Nje keshille. Mos pranoni ushqim nga askush

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nje keshille. Mos pranoni ushqim nga askush

Mesazh  trigonkos prej 23.09.14 1:07

Nje keshille. Mos pranoni ushqim nga askush

Shpesh here dyshoja ne hallat e mia qe me benin magji permes ushqimit. Dhe mbase kjo eshte e vertete. Sepse qe nga momenti qe kam refuzuar qdo ushqim nga ato jam shume me i lire shpirterisht.

avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

186


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi