Ndalu pak dhe Mendo!

Shko poshtė

Ndalu pak dhe Mendo!

Mesazh  Siroco prej 16.09.14 0:51

avatar
Siroco

Unė e dėgjoj kėngėn e zogut jo pėr zėrin e tij, por per heshtjen qė vjen pas.


216


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi