A mundemi pėrmes hipnozės tė ndryshojmė ngjyrėn e syve?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A mundemi pėrmes hipnozės tė ndryshojmė ngjyrėn e syve?

Mesazh  trigonkos prej 15.09.14 17:13

A mundemi pėrmes hipnozės tė ndryshojmė ngjyrėn e syve?
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

186


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mundemi pėrmes hipnozės tė ndryshojmė ngjyrėn e syve?

Mesazh  excommunicated prej 15.09.14 18:07

Shkove sh larg...me thjerrza/lente+do shikoj ndo1 tjet se mo gjej.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


507


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A mundemi permes hipnozes te ndryshojme ngjyren e syve?

Mesazh  Okult powers prej 15.09.14 18:31

trigonkos shkruajti:A mundemi pėrmes hipnozės tė ndryshojmė ngjyrėn e syve?

Po. Une mund te te jap edhe nje magji, po me mire provoje duke ndryshuar ngjyren e syve me hipnosen.
avatar
Okult powers

Let your inside change yourself!

96


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mundemi pėrmes hipnozės tė ndryshojmė ngjyrėn e syve?

Mesazh  excommunicated prej 15.09.14 21:42

A eshte hipnoza magji e zeze ?
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


507


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mundemi permes hipnozes te ndryshojme ngjyren e syve?

Mesazh  Okult powers prej 24.09.14 20:18

Kerkoni ne kete adrese dhe shihni vidion ne YOU TUBE: www.youtube.com/watch?v=YGSO4bjNxqQ.
avatar
Okult powers

Let your inside change yourself!

96


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mundemi pėrmes hipnozės tė ndryshojmė ngjyrėn e syve?

Mesazh  trigonkos prej 26.09.14 14:36

Okult powers shkruajti:Kerkoni ne kete adrese dhe shihni vidion ne YOU TUBE: www.youtube.com/watch?v=YGSO4bjNxqQ.

ne fakt video nuk ben hiq
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

186


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi