Mund Tjet Budallik Apo Cfar ndodh keshtu me mua???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mund Tjet Budallik Apo Cfar ndodh keshtu me mua???

Mesazh  Jetmira prej 10.09.14 11:57

me falni e dij se jam ber e bezdishme me pyetjet e mia
por habitem me veten se cpo me ndodh
kur kam qen me e vogel nuk kisha frik nga erresira edhe po tme ziente gjumi ne varreza nuk e kisha aspak problem sepse nuk e kuptoja
kurse tani mir qe sme ze gjumi naten por kur hap sy neper erresir me duket sikur shoh hije ose shtrati im esht rrethuar nga xhindet.....
Ja tjua shpjegoj me qart....
nje nat rash ne gjum edhe pse isha e lodhur ndjeva sikur mbi mua u ul dicka,nejse thash me vete mjaft oj e fiksume se le nam...ja kputa gjumit kur u cova te nesermen kur shof kembet e mia ishin pak tgervishtura e me shenja te zeza,por qe kur kam lexuar qe demonet jan tshfrenuar per seks nuk flej dot gjum edhe ne dritare formohen imazhe si demon,ja mbrem sikur isht kotelja ime tek krevati por nfakt kur u cova aty skisht asgje
nuk flej dot gjum un skam vrar askend e nje miz po e mbyta do rrij 3 or tu qajt per at miz....nuk e ndjej me veten asgje sme duket interesante edhe diten se duroj dot e as naten se duroj....e po rash ne gjumm ato or gjum qe flej shof vec endrra (sikur neper endrra shof te ardhmen time) mos vall jam e fiksume apo cfar.......
avatar
Jetmira

898


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund Tjet Budallik Apo Cfar ndodh keshtu me mua???

Mesazh  Muneer prej 10.09.14 13:21

demonet nuk eksistojne. jane krijime te trurit tend.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund Tjet Budallik Apo Cfar ndodh keshtu me mua???

Mesazh  Jetmira prej 10.09.14 13:26

epo un sjom cmend
avatar
Jetmira

898


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund Tjet Budallik Apo Cfar ndodh keshtu me mua???

Mesazh  Gabriel prej 10.09.14 13:36

Psiko-Parapsikologjia shkruajti:demonet nuk eksistojne. jane krijime te trurit tend.

Ekzistojne aq sh entitete Psiko-Parapsikologjia rreth nesh, sa qe s'mund as ta imagjinosh : )
avatar
Gabriel

Angelic Spirit

272


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund Tjet Budallik Apo Cfar ndodh keshtu me mua???

Mesazh  syri i art prej 10.09.14 13:53

Mendja esht e aft te krijoj gjera qe smund ti paramendojm...esht nje thenje e urt po shume fuqishme...QFAR MBJELL KORR...nese ne lexojm ose shiqojm gjera negative,ato do te jen udherrefyesit tan qe na qojn ne ferr...dhe e kunderta...nese ne lexojm dhe shofim vazhdimisht gjera pozitive,ato do te jen udherrefyesit tan,qe na dergojn ne drit dhe na mbushin me dashuri...kto jan ferri dhe parajsa,e jona esht zgjedhja...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

306


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund Tjet Budallik Apo Cfar ndodh keshtu me mua???

Mesazh  Muneer prej 10.09.14 16:07

Bohan shkruajti:

Ekzistojne aq sh entitete Psiko-Parapsikologjia rreth nesh, sa qe s'mund as ta imagjinosh : )

qe perseri jane krijime te mendjes.


Edituar pėr herė tė fundit nga Psiko-Parapsikologjia nė 12.09.14 20:41, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re; Mund te jete budallallek apo cfare po ndodh keshtu me mua?

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 10.09.14 16:33

Psiko-Parapsikologjia shkruajti:qe perseri jane krijime te mendjes.

Nuk jane krijime te mendjes. Bohani ka te drejte kur thote se ka aq shume entitete sa s'mund ta imagjinosh. Mendja mund te jete dredhuese duke na genjyer me objekte ose duke na shfaqur iluzione te paqena, por e verteta eshte se engjejt, demonet, shpirtrat dhe zanat jane me se te verteta. Ata mundohen te hyjne ne boten tone duke na dhene shenja te ndryshme. Por ti psiko-parapsikologjia nuk i beson dhe ata nuk merren me ty se e dine qe je nje njeri qe s'i njeh dhe s'i beson. Ti s'njeh veten, pale te njohesh te tjret.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund Tjet Budallik Apo Cfar ndodh keshtu me mua???

Mesazh  excommunicated prej 11.09.14 9:45

Se di se me cfare praktike po merresh tashi... kjo qe po thua ti mua me ka ndodhur mijra here.... Keshilla ime-mos i beso shume atyre qe lexon dhe degjon ...kur ta ndiesh prezencen e tyre ajo do te forcohet edhe me shume....mos kij frik aspak... te duhet pak pushim. Bar blete (melissa officinalis) dhe kamomil do te sherbej per qesim. Nqs jan disa larva atehere dj fruta te dellinjes se zez.
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


512


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te jete budallalek apo cfare po ndodh keshtu me Mua?

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 11.09.14 13:41

Little Professor shkruajti:Se di se me cfare praktike po merresh tashi... kjo qe po thua ti mua me ka ndodhur mijra here.... Keshilla ime-mos i beso shume atyre qe lexon dhe degjon ...kur ta ndiesh prezencen e tyre ajo do te forcohet edhe me shume....mos kij frik aspak... te duhet pak pushim. Bar blete (melissa officinalis) dhe kamomil do te sherbej per qesim. Nqs jan disa larva atehere dj fruta te dellinjes se zez.

Per mua i kishe keto apo per Psiko-Paraspikologjine?
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund Tjet Budallik Apo Cfar ndodh keshtu me mua???

Mesazh  excommunicated prej 11.09.14 15:05

keshilla ime e per ate qe ka hap temen(+digj ne dhom e frutat e asaj peme)
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


512


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund Tjet Budallik Apo Cfar ndodh keshtu me mua???

Mesazh  Jetmira prej 11.09.14 16:50

Little Professor shkruajti:keshilla ime e per ate qe ka hap temen(+digj ne dhom e frutat e asaj peme)
qa frutash mer cunn
avatar
Jetmira

898


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund Tjet Budallik Apo Cfar ndodh keshtu me mua???

Mesazh  Muneer prej 11.09.14 17:35

Katilja shkruajti:
qa frutash mer cunn

hahaha do te thote per cilindo qe do te degjoje...


Edituar pėr herė tė fundit nga Psiko-Parapsikologjia nė 12.09.14 20:40, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

606


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund Tjet Budallik Apo Cfar ndodh keshtu me mua???

Mesazh  excommunicated prej 11.09.14 18:17

u think that u r the only 1 ? Provoje 1her pastaj fol
avatar
excommunicated

A te pelqejne Lepurat?

Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


512


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mund te jete budallalek apo cfare po ndodh keshtu me Mua?

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 11.09.14 20:13

Little Professor shkruajti:u think that u r the only 1 ? Provoje 1her pastaj fol

Edhe une jam dakord me ju. Po s'u bindet vete ne fjalet e te tjereve atehere provojini gjerat vete. Ke disa ide te mira Little Profesor, e dije?
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi