NWO - Prova Teknike

Shko poshtė

NWO - Prova Teknike

Mesazh  Anon prej 09.09.14 3:54Vendos microchip poshtė lėkurės qė tė komandojė iPhone me tė lėvizurėn e dorės
Njė burrė po jeton jetėn nė tė ardhmen pasi ka vendosur njė microchip poshtė lėkurės qė tė mund tė kontrollojė veprime nė telefonin e tij vetėm me njė tė lėvizur tė dorės.

Ben Slater ka njė radio-frekuencė e identifikuar si microchip i cili e ka injektuar nė dorėn e majtė me anė tė njė ndėrhyrjeje nė njė qendėr tatuazhesh.

Djali i apasionuar pas teknologjisė ėshtė shprehur se kjo ka ardhur nga dalja e celularit mė tė fundit iPhone 6.

Ky microchip ėshtė aq i efekshėm saqė ai mund tė hapė derėn dhe tė fikė dritėn me tė lėvizurėn e dorės.

Mund tė duket si nė firmat e fatashkėncės por Slater thotė se e gjithė kjo e intrigon atė mė shumė sepse ndjen se po jeton nė njė epokė tjetėr tė njerėzimit./
avatar
Anon

Even the most expensive clock still shows sixty minutes in every hour. - yidish proverbs

270


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi