Ju lutem mė ndihmoni?

Shko poshtė

Ju lutem mė ndihmoni?

Mesazh  trigonkos prej 07.09.14 20:00

Ju lutem mė ndihmoni po dyshoj se nė shtėpinė time ka magji tė zeza.

A ka ndonjė mėnyrė pėr ta zbuluar vendin e tyre dhe pėr ti larguar.


Edituar pėr herė tė fundit nga trigonkos nė 07.09.14 20:18, edituar 1 herė gjithsej
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

40


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ju lutem me ndihmoni?

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 07.09.14 20:25

trigonkos shkruajti:Ju lutem mė ndihmoni po dyshoj se nė shtėpinė time ka magji tė zeza.

A ka ndonjė mėnyrė pėr ta zbuluar vendin e tyre dhe pėr ti larguar.

Po cfare magjie eshte kjo?
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem mė ndihmoni?

Mesazh  trigonkos prej 07.09.14 20:30

BiselarThe new magician shkruajti:

Po cfare magjie eshte kjo?

Nuk e di duhet tė jetė ndonjė magji e zezė e cila rrezaton energji negative. Kohėve tė fundit kemi vetėm probleme nė familje dhe nuk ka ndonjė arsye pėr tė pasur ato probleme thjeshtė mendoj se duhet tė jetė ndonjė magji e zezė nė shtėpi e cila pėrhap tek ne energji negative dhe shkakton ērregullime familjare.
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

40


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem me ndihmoni?

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 07.09.14 21:06

trigonkos shkruajti:Nuk e di duhet tė jetė ndonjė magji e zezė e cila rrezaton energji negative. Kohėve tė fundit kemi vetėm probleme nė familje dhe nuk ka ndonjė arsye pėr tė pasur ato probleme thjeshtė mendoj se duhet tė jetė ndonjė magji e zezė nė shtėpi e cila pėrhap tek ne energji negative dhe shkakton ērregullime familjare.
Une mendoj se nuk duhet t'ia vesh per te gjitha problemet fajin magjise. Konfliktet jane normale. S'ka familje pa konflikte. Mos u shqeteso, kalojne me kalimin e kohes. Debatet ndodhin per shkak te njerit person, per probleme ekonomike, probleme sentimentale etj. Nuk duhet t'ia vesh fajin magjise gjithmone.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem mė ndihmoni?

Mesazh  trigonkos prej 07.09.14 21:08

BiselarThe new magician shkruajti:Une mendoj se nuk duhet t'ia vesh per te gjitha problemet fajin magjise. Konfliktet jane normale. S'ka familje pa konflikte. Mos u shqeteso, kalojne me kalimin e kohes. Debatet ndodhin per shkak te njerit person, per probleme ekonomike, probleme sentimentale etj. Nuk duhet t'ia vesh fajin magjise gjithmone.

Nuk ka arsye ekonomike ju lutem. Nuk kishim keto konflikte me pare tani koheve te fundit jane shtuar.

Une e kam lexuar njė libėr nga Salih Basha Hipnoza pėrvojė tė ndryshme dhe praktika ku mirren edhe me zbulimin e magjisė por ėshtė shumė vėshtirė pėr mua tė kaloj ne nivelin eterik apo astral
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

40


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem me ndihmoni?

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 07.09.14 21:20

trigonkos shkruajti:Nuk ka arsye ekonomike ju lutem. Nuk kishim keto konflikte me pare tani koheve te fundit jane shtuar.

Une e kam lexuar njė libėr nga Salih Basha Hipnoza pėrvojė tė ndryshme dhe praktika ku mirren edhe me zbulimin e magjisė por ėshtė shumė vėshtirė pėr mua tė kaloj ne nivelin eterik apo astral

Nis duke u marre me meditim. Te qeteson shpirtin. Bej JOGA cdo dite rregullisht, pa nderprerje.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem mė ndihmoni?

Mesazh  Hagel prej 07.09.14 22:27

Puna kryesore eshte te mos kesh frike nga magjia sepse nese ke atehere frika jote do i ushqeje entitetet dhe do pesoni me shume.
Si intervenim te shpejt duhet te beni nje vizualizim te drites, dmth vizualizoni sesi drita e rrethon dhe e mbron trupin tende ne kete menyre e forconi auren tende por edhe shtepine tende.Largimi i magjise me ane te kripes

Pastaj si hap te dyte duhet te vendosni gota me kripe te trashe ne kater qoshet e shtepise dhe nje nate para se te filloj HENA E PLOTE e cila fillon te merkuren, pra te marten me 9 shtator 2014, ne ora 23 duhet te ndizet nje qiri ngjyre blu (i kalter) dhe vendoset ne nje gote me kripe te trashe dhe te lihet ndezur nje ore dhe pastaj te fiket.
Kjo duhet te perseritet 7 dite.


Largimi i magjise me ane te plumbit

Kete duhet ta bej vetem dikush qe eshte profesional ne kete pune dhe jo ju.


Largimi i magjise nepermjet zjarrit

Kjo metode perdoret vetem nga specialist dhe nuk keshillohet qe ju ta beni.Kjo metode perdoret vetem nese magjia eshte e fuqishme dhe ekstreme.
avatar
Hagel

86


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem mė ndihmoni?

Mesazh  trigonkos prej 07.09.14 22:32

Hagel shkruajti:Puna kryesore eshte te mos kesh frike nga magjia sepse nese ke atehere frika jote do i ushqeje entitetet dhe do pesoni me shume.
Si intervenim te shpejt duhet te beni nje vizualizim te drites, dmth vizualizoni sesi drita e rrethon dhe e mbron trupin tende ne kete menyre e forconi auren tende por edhe shtepine tende.Largimi i magjise me ane te kripes

Pastaj si hap te dyte duhet te vendosni gota me kripe te trashe ne kater qoshet e shtepise dhe nje nate para se te filloj HENA E PLOTE e cila fillon te merkuren, pra te marten me 9 shtator 2014, ne ora 23 duhet te ndizet nje qiri ngjyre blu (i kalter) dhe vendoset ne nje gote me kripe te trashe dhe te lihet ndezur nje ore dhe pastaj te fiket.
Kjo duhet te perseritet 7 dite.


Largimi i magjise me ane te plumbit

Kete duhet ta bej vetem dikush qe eshte profesional ne kete pune dhe jo ju.


Largimi i magjise nepermjet zjarrit

Kjo metode perdoret vetem nga specialist dhe nuk keshillohet qe ju ta beni.Kjo metode perdoret vetem nese magjia eshte e fuqishme dhe ekstreme.

Kam lexuar edhe pėr mundėsin e largimit pėrmes botės eterike dhe astrale por nuk po mundem ta arrij at nivel sa tė dal nė nivelin eterik dhe astral.
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

40


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem mė ndihmoni?

Mesazh  designalbi prej 08.09.14 1:28

Nese e ke lexuar librin e sali bashes eke menyren e largimit ne liberin e tina me lavjerresi nese ke ateher e mer dhe e pyt lavjerresin se ne cilen ane rrotullohet per po dhe tani jo eshte nje menyr shum e lete dhe mundesh ta gjesh per 5 minuta
Tjetra magjia e zez duhesh te fillosh te mendosh para se te filloj konflikti ne familje kush ka qen personi qe e ka liru energjin negative ne shtepin e juaj dikush o afert apo ndonje kojshi apo qe ta merr menja ty dhe vendeqendrimin ku ka qen ul fillo shiko ner kauq apo mos e ka vjerr ne perde apo ne lula mos ka lan ndonje fije te flokve apo ndonje cop leter te shkruara arabisht fillo gjurmo qka mundem te ndihmoj shpresoj qe ta gjesh dhe ta digjesh
avatar
designalbi

Aa

1


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem me ndihmoni?

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 08.09.14 8:51

designalbi shkruajti:Nese e ke lexuar librin e sali bashes eke menyren e largimit ne liberin e tina me lavjerresi nese ke ateher e mer dhe e pyt lavjerresin se ne cilen ane rrotullohet per po dhe tani jo eshte nje menyr shum e lete dhe mundesh ta gjesh per 5 minuta
Tjetra magjia e zez duhesh te fillosh te mendosh para se te filloj konflikti ne familje kush ka qen personi qe e ka liru energjin negative ne shtepin e juaj dikush o afert apo ndonje kojshi apo qe ta merr menja ty dhe vendeqendrimin ku ka qen ul fillo shiko ner kauq apo mos e ka vjerr ne perde apo ne lula mos ka lan ndonje fije te flokve apo ndonje cop leter te shkruara arabisht fillo gjurmo qka mundem te ndihmoj shpresoj qe ta gjesh dhe ta digjesh

S'e besoj te kete ndonje cope leter te shkruar arabisht.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem mė ndihmoni?

Mesazh  Jetmira prej 08.09.14 11:46

shpjegoje me qart
nqa aspekti ka magji te zez ku e kuptohn tii
avatar
Jetmira

487


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem mė ndihmoni?

Mesazh  syri i art prej 09.09.14 16:29

Ashtu siq i kemi mendimet ne te shumten e kohes ashtu jemi...nese duam qe te ndjehemi mir dhe te jemi te suksesshem,duhet te lexojm gjera pozitive qe na bejn te ndjehemi mir...nese lexojm apo shiqojm gjera te frikshme esht normale qe do te jemi te frikesuar...kjo esht mendja,me qfar e ushqejm ato na shfaqen,sidomos ne gjum...mendo mir lexo gjera te bukura bej gjera te mira,sepse keto do te jen shoqeruesit tu ter kohen,dhe do te kuptosh se friga esht nje trillim mendor...kurfar lloj lutjesh fetare sdo te ndihmojn ,mos u mashtroni ne to kot,nese dikush te ndihmon esht te kuptuarit tend,dhe besimi ne veten tende,se je qenje hyjnore,jo rob....!!!
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ju lutem mė ndihmoni?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi