A mund tė postoni gjėra rreth palmistrisė?

Shko poshtė

A mund tė postoni gjėra rreth palmistrisė?

Mesazh  trigonkos prej 04.09.14 15:50

A mund tė postoni artikuj rreth leximit dhe kuptimit tė shenjave apo vijėzave nė shuplakėn e dorės.
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

40


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund tė postoni gjėra rreth palmistrisė?

Mesazh  Muneer prej 04.09.14 23:12

eshte nje liber shqip per kete.. e gjen tek sa-kra.ch
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund tė postoni gjėra rreth palmistrisė?

Mesazh  Equinox prej 11.09.14 23:08

avatar
Equinox

220


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A mund tė postoni gjėra rreth palmistrisė?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi