Si te Parandalojme te Ndjert Ftoht ne Dimer ?

Shko poshtė

Si te Parandalojme te Ndjert Ftoht ne Dimer ?

Mesazh  55 prej 03.09.14 15:23

-Merr hidher (Urtica dioica), hudher (Allium sativum), hidh yndyre (dhjam) derri ne to dhe ziej se bashku. Kur duart dhe kembet lyhen me kete ointment, ju sdo te keni ftoht.

-Marre nga nje Magus.

- Risk Free
avatar
55Asgje nuk eshte e parashikueshme, gjithcka eshte surpriz. Gjithcka eshte e parashikueshme, asgje nuk eshte surpriz


265


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si te formojme nje stuhi bore.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 03.09.14 18:37

Do t'iu duhen mjetet e meposhtme per kete magji:
* ze
Rezultati: Kjo magji krijon debore, por ajo do te funksionoje vetem nese eshte mjaftueshem ftohte per debore.
Instruksionet:
Kendo me ze:
"Le te bier debore, le te bier debore.
Le te cel dhe te bier.
Le te bier debore, le te bier debore.
Le te cel dhe te bier.
Kjo magji funxionon 100% nese eshte mjaftueshem ftohte.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

58


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi