Si do tė dukeshin valėt Wi-Fi nė qoftė se ne mund ti shihnim

Shko poshtė

Si do tė dukeshin valėt Wi-Fi nė qoftė se ne mund ti shihnim

Mesazh  Siroco prej 03.09.14 0:39

Wi-Fi-tė qė na rrethojnė dhe megjithatė ne nuk i shohim. Ja njė simulim i vogėl pėr tė parė sesi duket e gjithė kjo. Duket e bukur, por kjo ėshtė e frikshme ... Mė mirė tė mos jemi tė vetėdijshėm se tė gjitha kėto dallgė tė bukura valėsh kalojnė nėpėr kokat tona vazhdimisht.Impulset WiFi mund tė pėrfaqėsohen si sfera shumėngjyrėshe rrezatuese dė dala nga burimi. Njė fushė 'normale' e kyējes Wi-Fi ėshtė nė pėrgjithėsi sferike dhe mund tė shkojnė afėrsisht 20 metra deri nė 30 metra.avatar
Siroco

Unė e dėgjoj kėngėn e zogut jo pėr zėrin e tij, por per heshtjen qė vjen pas.


214


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi