Pershendetje...Me a mund te me tregoni cpo me ndodh?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pershendetje...Me a mund te me tregoni cpo me ndodh?

Mesazh  IndigoStar prej 02.09.14 18:30

Spo kuptoj pse kam nje dhimbje koke te pakuptimte ...
shpesh here nje lloj adrenaline prap pa kuptim....
gjumin e kam shume te rende ......
dhe fle shume.......
shpesh here me dhemb trupi ne disa pjese te tij pa e kuptuar ku jam vrare ......
kur jam 50/50 ne gjume nga1here degjoj si zera ...

Faleminderit
avatar
IndigoStar

The starting point of all achievement is desire - Napoleon Hill -


149


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje...Me a mund te me tregoni cpo me ndodh?

Mesazh  Jetmira prej 10.09.14 11:46

ThePirust99 shkruajti:Spo kuptoj pse kam nje dhimbje koke  te pakuptimte ...
shpesh here nje lloj adrenaline prap pa kuptim....
gjumin e kam shume te rende ......
dhe fle shume.......
shpesh here me dhemb trupi ne disa pjese te tij pa e kuptuar ku jam vrare ......
kur jam 50/50 ne gjume nga1here degjoj si zera ...  

Faleminderit
shpresoj mos tkesh ber naj magji qe nxjerrin kta ne forum tgjithve na ndodh kshu ndonjeher
avatar
Jetmira

898


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje...Me a mund te me tregoni cpo me ndodh?

Mesazh  trigonkos prej 10.09.14 22:48

ThePirust99 shkruajti:Spo kuptoj pse kam nje dhimbje koke  te pakuptimte ...
shpesh here nje lloj adrenaline prap pa kuptim....
gjumin e kam shume te rende ......
dhe fle shume.......
shpesh here me dhemb trupi ne disa pjese te tij pa e kuptuar ku jam vrare ......
kur jam 50/50 ne gjume nga1here degjoj si zera ...  

Faleminderit

Ērregullime metabolike

Kontrollo T3 dhe T4
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

186


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi