Ēfarė do tė thotė kjo?

Shko poshtė

Ēfarė do tė thotė kjo?

Mesazh  trigonkos prej 31.08.14 23:23

Shpesh herė mė ka rastisur tė shoh orėn 11:10 ėshtė e ēuditshme dhe mė ndodh ēdo ditė.

A ka ndonjė kuptim apo shpjegim kjo?
avatar
trigonkos

Mos perdor fjal Banale !!!

40


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do tė thotė kjo?

Mesazh  Muneer prej 01.09.14 1:23

trigonkos shkruajti:Shpesh herė mė ka rastisur tė shoh orėn 11:10 ėshtė e ēuditshme dhe mė ndodh ēdo ditė.

A ka ndonjė kuptim apo shpjegim kjo?
ne realitet koha nuk eksiston. keshtuqe ska ndonje shpjegim paranormal.
avatar
Muneer

سلام موعد المغرب

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do tė thotė kjo?

Mesazh  Tanki prej 01.09.14 2:08

trigonkos shkruajti:Shpesh herė mė ka rastisur tė shoh orėn 11:10 ėshtė e ēuditshme dhe mė ndodh ēdo ditė.

A ka ndonjė kuptim apo shpjegim kjo?
Ndoshta keni kapercyer nje moment trondites ne jeten tuaj e cila nderlidhet me oren 11 : 00  dhe kjo ju eshte observuar ne forme Paranoje pranda dhe ju e Imagjinoni ne momente kurr jeni te pa-vetedishem , perndryshe mund te jet vetem ndonje Fiksim i juaji e asgje jashta normales !
avatar
Tanki

Njeriu nė krahasim me mendimet e tij, ėshtė sikur se njė gotė prej qelqi i zhytur nė fundin e oqeanit.

187


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do tė thotė kjo?

Mesazh  Gabriel prej 02.09.14 15:51

trigonkos shkruajti:Shpesh herė mė ka rastisur tė shoh orėn 11:10 ėshtė e ēuditshme dhe mė ndodh ēdo ditė.

A ka ndonjė kuptim apo shpjegim kjo?

Kur sheh oren 11:11, 10:10, 00:00, 23:00 etj, ateher ti je ne linje te drejt me ligjet dhe rregullin ne Univers.
Nqs ti e beson kte gje ateher te ndodh shum shpesh ta shofesh oren me numra te njejte.
Ndonjeher ndodh edhe kur ke lidhje me nje person tjeter: Pra qe ju ndodh te dyve...

Ne ate rast ora tregon qe te dy jeni pjes e ketij rregulli dhe jeni te destinuar per disa ngjarje specifike
qe mund te ndodhin ne jetet e ardhshme apo dhe qe kan ndodhur ne te shkuaren,
kjo pastaj arrihet ne varesi te fuqise se vetedijes apo aftesise per ti lexuar shenjat.

Eshte e cuditshme dhe njekohsisht e mrekullueshme menyra sesi Universi na flet, na jep shenja dhe
sinjale te ndryshme duke na shtyre drejt dickaje..............


Edituar pėr herė tė fundit nga Bohan nė 02.09.14 23:00, edituar 2 herė gjithsej
avatar
Gabriel

https://www.fiverr.com/bldesign

107


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do tė thotė kjo?

Mesazh  syri i art prej 02.09.14 18:01

shjegimi me i thjesht per kete esht se,kemi nderruar val,apo kemi filluar te jemi ma te vemendshem...numrat kan qen gjithnje aty edhe ne ashtu,jemi drejt suksesit,duke u zgjuar...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

180


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė do tė thotė kjo?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi