Te mallkosh armiqte e tu.

Posto temė tė re   Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Te mallkosh armiqte e tu.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 28.08.14 7:21

Magjia: MAGJI E ZEZE.
Lloji: MAGJI MALLKIMI.
Do t'iu duhen mjetet e nevojshme per kete Magji:
* 100% Besim
* 100% Koncentrim
Rezultati: Tere armiqte tuaj do te mallkohen nese ju vertet e deshironi kete dhe nese i urreni me tere fuqine e zemres.
Thjesht thuaj, "Une i mallkoj armiqte e mi Emrat e te cileve jane (emrat e te gjithe armiqve tuaj) Pra, le te funksionoje!"
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te mallkosh armiqte e tu.

Mesazh  syri i art prej 28.08.14 8:58

Mallkim ma te madh se mos ta njhesh veten nuk ka... vetem mendimi ta mallkosh dikend esht ligesi...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

305


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te mallkosh armiqte e tu.

Mesazh  Morgan TheSetting Witch prej 28.08.14 9:13

syri i art shkruajti:Mallkim ma te madh se mos ta njhesh veten nuk ka...   vetem mendimi ta mallkosh dikend esht ligesi...
Syri i art, kjo magji eshte per ata te cilet te kane lenduar dhe ti kerkon te hakmerresh duke i mallkuar, eshte per magjistaret e zinj. Ti nuk me dukesh e tille, pasi ke zemer te mire dhe ke frike ta besh dicka te tille, por ata qe ushtrojne magjine e zeze nuk njohin ligj te trefishte. Une nuk merrem me magji te zeze aq shume sac merrem me magji te kuqe dhe te bardhe. Ky eshte thjesht nje ritual, nese ti nuk ke per te shkruajtur dicka interesante mos shkruaj fare, ose nese nuk ke ndonje pyetje.
avatar
Morgan TheSetting Witch

Universe for me is the god who answers me!

219


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te mallkosh armiqte e tu.

Mesazh  syri i art prej 28.08.14 10:30

BiselarThe new magician shkruajti:
syri i art shkruajti:Mallkim ma te madh se mos ta njhesh veten nuk ka...   vetem mendimi ta mallkosh dikend esht ligesi...
Syri i art, kjo magji eshte per ata te cilet te kane lenduar dhe ti kerkon te hakmerresh duke i mallkuar, eshte per magjistaret e zinj. Ti nuk me dukesh e tille, pasi ke zemer te mire dhe ke frike ta besh dicka te tille, por ata qe ushtrojne magjine e zeze nuk njohin ligj te trefishte. Une nuk merrem me magji te zeze aq shume sac merrem me magji te kuqe dhe te bardhe. Ky eshte thjesht nje ritual, nese ti nuk ke per te shkruajtur dicka interesante mos shkruaj fare, ose nese nuk ke ndonje pyetje.  
...beseller...ketu sjam dakord me ty,hakmarrja esht krim dhe dy here ma shum sepse esht e qellimshme...
avatar
syri i art

Qdo gje esht natyr,ska te keqe ska te mir...

305


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te mallkosh armiqte e tu.

Mesazh  Jetmira prej 04.09.14 20:46

me gjith qejf pse jooo
avatar
Jetmira

898


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te mallkosh armiqte e tu.

Mesazh  Adiboy prej 30.06.15 2:31

ku mund ra vrejm qe i kemi mallku
avatar
Adiboy

2


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


Posto temė tė re   Pėrgjigju temės
 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi